in

Etalón morálky v NRSR! Temná minulosť poslankyni Krištúfkovej? Fajčila vt*ka Piťovi a vrahovi Diničovi

Etalón morálky v NRSR! Temná minulosť poslankyni Krištúfkovej? Fajčila vt*ka Piťovi a vrahovi Diničovi

Etalón morálky v NRSR! Temná minulosť poslankyni Krištúfkovej? Fajčila vt*ka Piťovi a vrahovi Diničovi

Etalón morálky v NRSR! Temná minulosť poslankyni Krištúfkovej? Fajčila vt*ka Piťovi a vrahovi Diničovi
TASR

Kauza medzi predsedom parlamentu Borisom Kollárom a jeho „mamičkou“ naberá na obrátkach. Podľa Richterovej Kollár zablokoval vlastne dieťa, ktoré sa mu nedokáže dovolať cez telefón. Na mamičku 2 detí, ktoré má s Kollárom sa spustila obrovská vlna kritiky a svojho otca si otvorene zastala aj dcéra Ester Kollárová, ktorá je dcérou poslankyne NRSR Krištúfkovej. Richterová zašla ďaleko viac a odpoveďou šokovala.

 

Ester moja zlata.. ty by si mala byt fakt ticho lebo tvoja mater fajcila vtaka Pitovi a vrahovi Dinicovi takze by som s vyjadreniami bola opatrna“ Vyjadrila sa šokujúco Richterová, ktorá to celej Kollárovej rodine nedarovala.

„A mily Borisko! Ty si si zablokoval vlastne dieta na telefone! Vlastny syn sa ti nevie dovolat ty si co o sebe myslis? Ojebavac, drogovy dealer o com existuju dokazy, zlodej a v prvom rade klamar! Tie tvoje 2 stetule si omna a moje deti nebudu obtierat pysky! Ja som so svojimi detmi na rozdiel od teba kazdy den! Si ticho? Tak povedz kedy si bol naposledy so
svojimi detmi ty had! Kedy si Artura niekam zobral! ?Kedy si mu zavolal? Vies ako vyzera Aaron? Kedy si ho videl naposledy! Ty otecko roka, ktoremu som zavolala ze syn
ma narodeniny a povie ze na picoviny nema cas!! A Ester moja zlata.. ty by si mala byt fakt ticho lebo tvoja mater fajcila vtaka Pitovi a vrahovi Dinicovi takze by som s vyjadreniami bola opatrna“ Šokuje Richterová

„Boris Kollar velavazeny pan predseda parlamentu! Hanba Slovenska!! Kde si ? V Dubaji co Tak pod sup zober Artura na trening ked si taky cavo a otec roka! Aaron spi v kociku!! Ci mam sa rozdelit na polovicu?

Pan predseda co dostal vysokoskolsky titul do daru a v zivote tam nebol! Pan predseda ktoreho som sa opytala preco isiel do politiky tak povedal, ze vsak deti treba zabezpecit! Pan predseda, ktoreho ked som sa opytala ci sa podarilo povedal ze nooo tak tak, lebo k.rva pri MATOVICOVI sa velmi neda Musim sa tam este dostat! Sme rodina! Ty co nemas kontakt s nasimi detmi a nemas ani bledomodry obraz ako vyzera tvoj syn Aaron! Artur co sa pytal tvojho sofera kedy sa mu otec ozve!! 11 rocny chlapec!! Ty moj zlaty, ty si znicil zivot mojim detom!!! Ty si jeden odpad mozu si tie tvoje stetky pisat na mna co chcu a davat fotky ake chcu! Vobec ma to nezaujima.

S Arturom a Aaronom sa nestretavas a vobec sa onich nezaujimas A bohvie kolko takych Ludmil Kudriovych s 2 detmi este je. Pal do psej rite!“ Pokračuje mamička

 

Miliónové dedičstvo

Život v blízkosti postáv organizovaného zločinu nezriedka zanecháva ešte aj po rokoch skryté prekvapenia. Bratia Edo a Róbert Diničovci patrili v deväťdesiatych rokoch k ústredným postavám mafie hlavného mesta. Prvý zišiel zo sveta starší Edo. Na Zlatých pieskoch ho roztrhala nálož. Róberta si našla dávka zo samopalu päť mesiacov nato, v októbri 1998.

Práve s Róbertom Diničom žila posledné štyri roky jeho života súčasná poslankyňa za Sme rodina Petra Krištúfková. Ich spoločná dcéra Vanessa mala v čase Diničovej smrti rok. Krátko predtým si Róbert vraj požičal spomínaných 195-tisíc dolárov od svojho otca Jána. Peniaze údajne potreboval na investovanie v Tatrách. Deň pred popravou vraj otca uistil, že peniaze má pripravené a čoskoro ich vráti. Táto suma sa neskôr našla v bankovom sejfe. Tvrdenia 76-ročného Jána Diniča má dokazovať predovšetkým zmluva o pôžičke, ktorú podpísal s Róbertom v júli 1998.

Ján Dinič sa na vyrovnaní pohľadávky snažil dohodnúť mimosúdne so synovou bývalou manželkou Ľubicou a partnerkou Petrou Krištúfkovou, ktoré zastupovali svoje dcéry (Dinič mal s Ľubicou dve a s Petrou jednu dcéru). Obe odmietli počas dedičského konania uznať dlh, a tak sa obrátil na súd. Podľa našich informácií bolo dedičstvo po Róbertovi Diničovi po vyrovnaní bezpodielového spoluvlastníctva ohodnotené na vyše 11,6 milióna korún (385-tisíc eur).

Dôležitý podpis

Petra Krištúfková podľa našich zistení na súde tvrdila, že jej druh mal počas ich spolužitia dosť peňazí a nepotreboval si požičiavať. Spochybnila zmluvu o pôžičke a požiadala, aby podpis Róberta Diniča preskúmal grafológ. Mala podozrenie, že podpisy jej druha boli pri rôznych spätných prepisoch po jeho smrti falšované. Súdny znalec zatiaľ nedokázal stanoviť, či zmluvu vlastnoručne podpísal otec jej dcéry. Krištúf­ková sa dnes nechce k celému sporu vyjadrovať.

Informuje PLUS7dní

 

Zdroj: Barbora Richterová

PLUS7DNI

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Namiesto rečí okamžite konal! V paláci bolo HORÚCO! Odvážny Slovák sa postavil za naše deti! "Vykazuje známky podozrenia spáchania VLASTIZRADY..."

Namiesto rečí okamžite konal! V paláci bolo HORÚCO! Odvážny Slovák sa postavil za naše deti! „Vykazuje známky podozrenia spáchania VLASTIZRADY…“

Rozplakal sa! Fico s Čurillom nemal zľutovanie: Keď chceli obesiť mňa a manželku to vám nevadilo?

Rozplakal sa! Fico s Čurillom nemal zľutovanie: Keď chceli obesiť mňa a manželku to vám nevadilo?