in

DRSNÝ VYHADZOV z Markízy? Kovačič zažíva tvrdý pád! Vyzývam redakciu aby sa vyjadrili k podfukárovi Kovačičovi…

DRSNÝ VYHADZOV z Markízy? Kovačič zažíva tvrdý pád! Vyzývam redakciu aby sa vyjadrili k podfukárovi Kovačičovi...

DRSNÝ VYHADZOV z Markízy? Kovačič zažíva tvrdý pád! Vyzývam redakciu aby sa vyjadrili k podfukárovi Kovačičovi…

Sleduj skupinu SMER-SD Robert Fico tu

DRSNÝ VYHADZOV z Markízy? Kovačič zažíva tvrdý pád! Vyzývam redakciu aby sa vyjadrili k podfukárovi Kovačičovi...

Začalo to v relácii NA TELO, kedy Michal Kovačič zaútočil na Roberta Fica, ktorého obvinil, že jeho podpredseda šíri jasne dezinformácie a hoaxy o smrti Generála Lučanského. Kovačič sa opiera o oficiálne zdroje prokuratúry, ktorá uvádza, že Lučanský spáchal samovraždu. Fico sa svojho kolegu zastal a jasne poukázal, že poslanec Blaha môže mať názory aké chce.

 

 

 

Po tomto šokujúcim útoku sa začali diať naozaj zaujímavé veci a Blaha na Kovačiča vytiahol to, čo moderátor skrýval pred celým Slovenskom.

„Michal Kovačič z Markízy nikdy nemal dostať vysokoškolský titul. Včera som sa dostal k jeho diplomovej práci a ešte teraz som v šoku. Normálni študenti pri písaní svojich diplomoviek študujú desiatky kníh a musia používať štandardnú vedeckú metodológiu. Kovačič použil dve brožúrky od politikov Chrena, Švejnu a Oravca z SaS a napísal neoliberálny paškvil na úrovni Kaníkovho letáku. To aj Matovič si dal na svojom plagiáte viac záležať ako Kovačič na svojej diplomovke. Sami sa presvedčte… Pán Kovačič, ospravedlňte sa a odíďte z verejného života. Nejde o nič osobné. Toto je jednoducho strašná hanba“ vyjadril sa Blaha, ktorý následne nahral aj video v ktorom poukazuje na moderatorovu neschopnú prácu.

Netreba zabudnúť aj na jeho manželku, ktorá zažila šok s taxikárom. Taxikár však poukazal na opačnú stranu mince a novinárky obvinil, že do vozidla sadli už opité.

Manželia tak zažívajú tvrdý pád. Nedeľné obvinovanie sa zmenilo na poriadnu vojnu. Poslanec Blaha očakáva ospravedlnenie.

OSPRAVEDLŇTE SA, MANŽELIA KOVAČIČOVCI!

Na manželov novinárov Kovačičovcov sa to sype. Kovačič z Markízy bol usvedčený, že nemal dostať titul a Hanzelovú zo Sme usvedčil taxikár z krivého obvinenia.

1. Hanzelová si vymyslela, že s kamarátkou išli taxíkom a tam sa vraj taxikár správal ako nejaký Jack Rozparovač.

2. Človek z Hanzelovej statusu nadobudol pocit, že číta voľné pokračovanie filmu o sériovom vrahovi Zodiacovi. Dve úbohé žienky a taxikársky zver.

3. V skutočnosti do taxíku nasadli dve opité novinárky, ktoré sa správali neľudsky a hlúpo. Hanzelová taxikára ani neodzdravila a bola arogantná ako… ako bežný redaktor Sme. Liberálny nadčlovek.

4. Taxikár zažartoval a Hanzelová z toho išla vytvoriť novú svetovú kampaň Me too. Ona opitá na šrot, ale opitý vraj bol taxikár.

5. Taxikár potvrdil, že je abstinent a v ten večer dvakrát fúkal, čiže má dôkaz. Hanzelová klamala. A už aj zatĺka. Vraj neútočila na taxikára, ale na Bolt. Ups.

6. Ešte lepšia bola tá creepy pasáž o hororovom taxikárovi, ako uniesol jej priateľku a nebral ju priamo domov. V skutočnosti išiel cestou, kde je menej semaforov.

7. Ale hlavne, že liberálne médiá už išli lynčovať. Takto to funguje. V alkoholickom ošiali si vymyslia ťažké obvinenia a potom sa nevedia ani ospravedlniť.

8. To vám je párik, vám poviem. Kovačič pri diplomovke použil len tri knihy, čiže nikdy nemal dostať titul. A jeho ženuška zo Sme, ktorá napísala asi o milimeter lepšiu bakalárku ako on, klame o násilníckych taxikároch.

9. Takíto ľudia nemajú štipku cti. Nevedia sa ospravedlniť. Ničia životy iných a myslia si, že všetko sa im prepečie, pretože sú súčasťou liberálnej kaviarne.

10. Vyzývam redakciu Sme, aby sa vyjadrili k morálnemu zlyhaniu a klamstvám Zuzany Kovačičovej Hanzelovej. Zamestnávajú klamárku – to im nevadí?

11. A rovnakú výzvu smerujem k televízii Markíza. Nevadí im, že ich hlavnú politickú reláciu moderuje podfukár, ktorý si dal so svojou odfláknutou diplomovkou menej roboty než plagiátor Matovič?

12. Hlavná vec, že sa tieto nevzdelané liberálne zjavy vyškierajú zo smrti Milana Lúčanského, ktorý zomrel kvôli ich milovanej proamerickej vláde.

Ospravedlňte sa, Kovačičovci. Robíte zle nevinným ľuďom, vyžívate sa v bolesti iných, šírite klamstvá a propagandu. A boli ste – odhalení.

Podnikne Markíza kroky voči Kovačičovi? Ospravedlní sa Kovačič poslancovi Blahovi? Bude to definitívny KONIEC?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
NÁHLY SKRAT v pléne: Vykopol ho z parlamentu! Fico urobil s Odorom to, čo nikto nečakal...

NÁHLY SKRAT v pléne: Vykopol ho z parlamentu! Fico urobil s Odorom to, čo nikto nečakal…

DRSNÝ vyhadzov z redakcie SME? Kovačič Hanzelová zažíva PEKLO: Bola opitá na šrot! Zamestnávate klamárku to vám nevadí?

DRSNÝ vyhadzov z redakcie SME? Kovačič Hanzelová zažíva PEKLO: Bola opitá na šrot! Zamestnávate klamárku to vám nevadí?