in

Dráma: Známy Slovák napľul Geissenovi do tváre: „Primitiv v tričku s lebkou a v roztrhaných rifliach! Hanba sto rokov…“

Dráma: Známy Slovák napľul Geissenovi do tváre: "Primitiv v tričku s lebkou a v roztrhaných rifliach! Hanba sto rokov..."
Ján Zemiar

Dráma: Známy Slovák napľul Geissenovi do tváre: „Primitiv v tričku s lebkou a v roztrhaných rifliach! Hanba sto rokov…“

Dráma: Známy Slovák napľul Geissenovi do tváre: "Primitiv v tričku s lebkou a v roztrhaných rifliach! Hanba sto rokov..."
Ján Zemiar

TÁTO KRAJINA S TÝMITO HODNOTAMI NEMÁ ŠANCU POZVIECHAŤ SA

Prepáčte, ale po tom, čo som dnes videl, po tom, čo na stretnutie s nejakými výstrednými zbohatlíkmi z reality show prišlo viac ľudí ako na dnešnú demonštráciu za vaše/naše sociálne práva; po tom, čo podpredseda vlády Slovenskej republiky doviedol Geissenovcov priamo do parlamentu… nedávam tejto krajine už žiadnu šancu. Žiadnu. Winston Churchill nazval parlament „svätyňou demokracie“. Ten náš je skôr jej hnojiskom. Myslel som si, že po koze v Prezidentskom paláci sa už nič dehonestujúcejšie nemôže stať. Mýlil som sa.

Ja len žasnem. Neviem, čo robia títo nevkusní komedianti v NR SR, čo to má znamenať, či je to predkapela na Zelenského alebo si obzerali hrad a parlament ako kúpu ďalších nehnuteľností. No pustiť takéhoto primitíva v tričku s lebkou a v roztrhaných rifliach pred rečnícky pult najvyššieho zákonodarného zboru Slovenskej republiky v sprievode vicepremiéra a ministra hospodárstva Richarda Sulíka, je hanba na sto rokov. To už Nora Mojsejová by sa dôstojnejšie obliekla. Ale čo čakať od Sulíka, ktorý prišiel na stretnutie s veľvyslancami ako predseda parlamentu v krátkych nohaviciach, v kvetovanej košeli a vyložil si na stôl peňaženku ako sedlák z Petržalky. Druhá osoba, ktorá im robila garde, bola poslankyňa Cigániková – tá pani Cigániková, ktorá falošne vykrikuje opozícii, kto z nej sa vozí na dovolenku v privátnom lietadle, no sama akosi zabúda dodať, že jej šéf sa vozil na súkromnom tryskáči aj na večeru do Salzburgu.

Spôsob života týchto ľudí mi je cudzí a odporný, ale ak práve takí vedú túto republiku, nemôžete sa čudovať ich zvráteným hodnotám, keď sú lakomí dať pár eur zúfalým ľuďom na živobytie, ale zdaniť výstredný luxusný život najväčších boháčov a monopolov, to nikdy! No nefandite si. Vy všetci, ktorí ste sa dnes nahrnuli na Geissenovcov, podporujete tieto zástupné hry, toto odvracanie pozornosti od súčasných problémov Slovenska. Ak si takýchto ľudí volíte, ak tomuto tlieskate, táto krajina je prekliata a nezaslúži si byť štátom. Hanbím sa za všetkých, ktorí to dopustili.

Komentár Eduarda Chmelara

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Deň, ktorý sa mu stal osudným: Poslanec Blaha schytal poriadnu nakladačku! Nenechali na ňom suchej nitky...

Deň, ktorý sa mu stal osudným: Poslanec Blaha schytal poriadnu nakladačku! Nenechali na ňom suchej nitky…

Minister Matovič VYZVAL Slovensko: "Držte palce! Ak sa nám to spolu podarí, Slovensko bude mať najsilnejšiu pomoc rodinám..."

Minister Matovič VYZVAL Slovensko: „Držte palce! Ak sa nám to spolu podarí, Slovensko bude mať najsilnejšiu pomoc rodinám…“