in ,

DRÁMA: Ráž spôsobil PEKLO na obrazovkách: Putin je výborný! Americká demokracia je cesta do pekla“

DRÁMA: Ráž spôsobil PEKLO na obrazovkách: Putin je výborný! Americká demokracia je cesta do pekla"
Zdroj: INKOGNITO

DRÁMA: Ráž spôsobil PEKLO na obrazovkách: Putin je VÝBORNÝ! Americká demokracia je cesta do pekla

Sleduj skupinu SMER-SD Robert Fico tu 

DRÁMA: Ráž spôsobil PEKLO na obrazovkách: Putin je výborný! Americká demokracia je cesta do pekla"
Zdroj: INKOGNITO

Spevák Jožo Ráž sa netají, že miluje Rusko a naopak nemá rád USA. Tentokrát však zašiel priďaleko a v priamom prenose poslal Americkú demokraciu kade ľahšie.

 

„Socializmus, aj keď mal určité chyby, bol postavený na veľmi dobrej myšlienke, ktorá vychádzala z kresťanských princípov – každému dá, čo potrebuje a čo si zaslúži. Bohužiaľ, ľudia sú hlúpi a tak sa tejto ideológie zriekli a nahradili ju kapitalizmom, ktorý má od základu zlú filozofiu“ opisuje Ráž

„Snažia sa zneužívať naše schopnosti pre svoje špinavé kšefty a parazitovať na našej popularite. Rozumiem im, ale to ešte neznamená, že s tým súhlasím.“ Porovnanie socialistických a súčasných papalášov: „Proti tým dnešným tí vtedajší boli zlatí a milí deduškovia. To boli dobrí ľudia… „Potrebovali by sme Husáka (Gustáv Husák, niekdajší prezident ČSSR), ale takého nemáme. Bol múdry, nenormálne schopný, trpezlivý a pokorný. Husák bol nenormálny politik.“ zakončil Ráž, ktorý si servítku pred ústa nedáva nikdy.

Pred pár rokmi si servitku pred ústa nedal ani v komedialnej show, ktorú moderoval Karel Šíp. Tam si urobil s Američanov srandu a priznal viac ku komu ho to viac ťahá.

 

Príkladom je aj interwiew, ktoré hovorí za všetko. Jožo Ráž vníma, že jeho názory nie sú populárne a stále za ne príjma kritiku.

Aha. „Mám rád Rusko, Ameriky sa bojím“ – toto ste povedali pred pol rokom. Vážne, ako vnímate posledný svetový vývoj?

Nerád by som sa k tomu vyjadroval. Moje názory nie sú moc populárne, stále ma za ne kritizujú. Amerika nie je v poriadku a stále sa jej bojím.

Opatrný ste nielen k USA, ale aj k migrantom. Potvrdzuje vám vývoj v tomto smere za posledný rok aspoň to, čo sa deje v Nemecku, Francúzsku či Švédsku a je to v médiách, vaše obavy?

Vývoj ukázal, že to, čo sme čakali, sa aj stalo. Migranti sú obrovský problém. Som proti tomu, aby sme ich prijímali. Nič im nedlžíme, nič sme im nespravili, nekolonizovali ako iné krajiny. Francúzi, Španieli, tí ich vykrádali a sú zodpovední za ich biedu, tí by im tým pádom mali aj pomáhať. Ja by som bol s nimi veľmi opatrný, aj keď som za pomoc každému v núdzi, ale nech ostanú tam, kde sú, tam im môžeme pomáhať. Ale prečo by sme ich mali živiť, príde do Európy migrant, dostane peniaze, ktoré sú trikrát vyššie ako penzia mojej ženy, nerobí, všetko má zabezpečené – prečo by sme mu to mali dávať?

Ale ako by ste to riešili, keby ste mali na to kompetentnú funkciu?

Hranice zavreté, migrantov by som sem nepúšťal a vyvážal by som všetku možnú pomoc tam.

Putina ste označili za bohovského človeka. Koho si z politikov ešte vážite?

Putin sa mi zdá výborný, jeho šéfovia sú tiež veľmi múdri ľudia. Aj Obama je dobrý, ale je nešťastný, lebo musí robiť to, čo mu prikazujú jeho páni a to je ťažká situácia. Ale ako chlapa si ho vážim.

Zdroj: Parlamentné listy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Ráž spôsobil mediálne zemetrasenie: Svet speje k svojmu KONCU! Civilizácia to jednoducho neprežije, ak sa ľudia zásadne nezmenia...

Ráž spôsobil mediálne zemetrasenie: Svet speje k svojmu KONCU! Civilizácia to jednoducho neprežije, ak sa ľudia zásadne nezmenia…

VIDEO: Deň, ktorý sa mu stal osudný! Naď zažil najhoršiu porážku v živote! Kaliňák ho roztrhal na franforce...

VIDEO: Deň, ktorý sa mu stal osudný! Naď zažil najhoršiu porážku v živote! Kaliňák ho roztrhal na franforce…