in

DRÁMA: Moderátor vylepil Pellegrinimu: Ty falošný ťuťko! Si horší ako Matovič a rovnaký ako Čaputová a Naď…

DRÁMA: Moderátor vylepil Pellegrinimu: Ty falošný ťuťko! Si horší ako Matovič a rovnaký ako Čaputová a Naď...
Zdroj: Peter Pellegrini

DRÁMA: Moderátor vylepil Pellegrinimu: Ty falošný ťuťko! Si horší ako Matovič a rovnaký ako Čaputová a Naď…

DRÁMA: Moderátor vylepil Pellegrinimu: Ty falošný ťuťko! Si horší ako Matovič a rovnaký ako Čaputová a Naď...
Zdroj: TV Markíza

„Chcete si poslať do vojny syna? Voľte Pelleho!“ Šokuje moderátor Infovojny Norbert Lichtner, ktorý si servítku pred ústa nedal a plány Pellegriniho šokujúco odhalil.

 

Popritom si pomohol videom politológa Eduarda Chmelára, ktorý jasne poukazuje, že Pellegrini klame svojich voličov a viac sa prikláňa k pravicovej politike.

Zdá sa, že Pellegrini zaživa ťažký deň. Jeho falošnú hru odhaľuje aj strana SMER-SD, ktorej stanovisko hovorí za všetko.

Celé stanovisko strany SMER-SD

SMER – SLOVENSKÁ SOCIÁLNA DEMOKRACIA BERIE NA VEDOMIE, ŽE HLAS SA VYBRAL PRAVICOVOU A LIBERÁLNOU CESTOU.

SMER – slovenská sociálna demokracia (SMER – SSD) berie na vedomie rozhodnutie politickej strany Hlas vylúčiť z povolebnej spolupráce SMER – SSD a Republiku a vytvoriť po nasledujúcich parlamentných voľbách pravicovo-liberálnu vládu s jednou zo strán rozpadnutej vládnej koalície a s jedným z nových politických subjektov.

Toto rozhodnutie oznámil v sobotu predseda Hlasu Peter Pellegrini. Z jeho slov jasne vyplýva, že pôjde o spoluprácu Hlasu, SaS a Progresívneho Slovenska, ktorého predstavitelia absolvovali po páde vlády E. Hegera stretnutie v prezidentskom paláci (Hlas – P. Pellegrini, SaS – R. Sulík a PS – Z. Čaputová).

Vládna koalícia zložená z Hlasu, SaS a Progresívneho Slovenska znemožní napĺňanie akýchkoľvek predstáv o silnom sociálnom štáte a boji proti chudobe a zdražovaniu. Odmietavé postoje SaS a Progresívneho Slovenska k ľavicovej agende sú všeobecne známe.

Naopak, otvorené prihlásenie sa Hlasu k extrémnym liberálnym a pravicovým stranám ako je SaS a Progresívne Slovensko vytvára neobmedzený priestor na presadzovanie radikálnej liberálnej a pravicovej agendy. Akékoľvek sociálne sľuby, ktorými dnes Hlas hýri, sa pri spolupráci s takýmito stranami stávajú len fikciou a zaváňajú klamaním voliča.

Postoj Hlasu je o to zarážajúcejší, že požiadal SMER – SSD o súhlas s asociovaným členstvom v Strane európskych socialistov (PES), čo vo svetle avizovanej spolupráce Hlasu s pravicou a liberálmi musí SMER – SSD považovať za podvod.

SMER – SSD je naďalej presvedčený, že Slovensko potrebuje stabilnú vládu, zloženú z programovo blízkych strán sústredených na riešenie najväčších výziev spojených so znižovaním životnej úrovne a spoločenskou a politickou nestabilitou. SMER – SSD nebude hrať so svojimi voličmi žiadne falošné hry a bol, je a bude zárukou priamočiarej ľavicovej politiky.

Aktualizované stanovisko podal aj Robert Fico

MILÍ HLASÁCI, CHÁPEM, ŽE KOORDINUJETE SVOJE POSTOJE SO SULÍKOM, KEĎ UŽ S NÍM IDETE VYTVORIŤ VLÁDU. ALE NEHOVORTE, ŽE JE ZBYTOČNÉ ZVOLAŤ SCHÔDZU NA SKORŠÍ JÚNOVÝ TERMÍN VOLIEB. MY CHCEME TÚTO VLÁDU POVALIŤ ČO NAJRÝCHLEJŠIE, NIE S ŇOU SPOLUPRACOVAŤ!

Predseda Hlasu Peter Pellegrini neprestáva prekvapovať. V sobotu jasne vylúčil SMER-SD a Republiku z povolebnej spolupráce a chce vytvoriť vládu s SaS a Progresívnym Slovenskom. A to nás pred pár týždňami žiadal, aby sme súhlasili s pridruženým členstvom Hlasu v Strane európskych socialistov, kde je SMER -SD plnoprávnym členom. Pekný podvod na ľavicovej politike!
Dnes ďalšie prekvapenie. Hlas ani nepotvrdil, ani nevyvrátil vyhlásenie svojho predsedu zo soboty o vylúčení SMERU-SD a Republiky z povolebnej spolupráce. U nich nikto nevie, čo chcú, sú to najväčší alibisti na svete. A dnes dokonca povedali, že nemá zmysel, aby SMER-SD zvolal mimoriadnu schôdzu NR SR k zmene termínu volieb z 30. septembra na 24. júna, pokiaľ s tým nebude súhlasiť SaS. Milí Hlasáci, kľudne si koordinujte svoje postoje so SaS, keď už s nimi chcete vytvoriť vládu, ale nepoučujte, čo je zbytočné a čo nie. Našou povinnosťou je vyhnať túto zlú vládu čo najrýchlejšie. My s nimi nechceme zostavovať novú vládu ako Vy. Zajtra návrh podávame a jeho súčasťou bude aj zákaz darovania stíhačiek Mig-29, lebo je čisto protiústavný. Chápem, že Hlasu takáto schôdza nevyhovuje, lebo tento „mierový“ dar Zelenskému podporujú.

 

DRÁMA: Moderátor vylepil Pellegrinimu: Ty falošný ťuťko! Si horší ako Matovič a rovnaký ako Čaputová a Naď...
Zdroj: SMER-SD

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

ZRADIL VOLIČOV! Fico urobil poriadok s Pellegrinim raz a navždy: KONIEC! Už žiadne falošné hry!

ZRADIL VOLIČOV! Fico urobil poriadok s Pellegrinim raz a navždy: KONIEC! Už žiadne falošné hry!

Postavil sa proti nemu: Čarnogurský zaťal do živého: Vy HLUPÁCI! Slováci nepôjdu bojovať za Američanov...

Postavil sa proti nemu: Čarnogurský zaťal do živého: Vy HLUPÁCI! Slováci nepôjdu bojovať za Američanov…