in

Hrozí mu doživotie? SIS-kár prehovoril o najväčšej špine! Matovič je zločinec! Svojmu bielemu koňovi predal…

Hrozí mu doživotie? SIS-kár prehovoril o najväčšej špine! Matovič je zločinec! Svojmu bielemu koňovi predal…

Hrozí mu doživotie? SIS-kár prehovoril o najväčšej špine! Matovič je zločinec! Svojmu bielemu koňovi predal…

sleduj skupinu SMER-SSD Róbert Fico

 

Smer-SSD víťaz volieb

Prosíme čitateľov aby zdielali naše príspevky a nezdielali príspevky od stránky slobodne.spravy.cc, ktoré nám bezočivo kradnú náš obsah. Prosíme vás o pomoc. Ďakujeme…redakcia Koalafeed

Príslušník SIS Pavol Forisch odkrýva pandorinu skrinku Igora Matoviča, ktorý sa v minulosti ale aj v súčasnosti pasuje za bojovníka proti korupcii a mafii. Jeho temná minulosť však skutočne hovorí o jeho pošramotenom charaktere.

Forisch poukazuje na Matovičové zločiny, ktoré neboli zatiaľ potrestané.

Niekoľko Matovičových zločinov:

1.Matovič zneužil svoju matku Máriu, aby si znížil základ dane. Píše sa to v uznesení o trestnom stíhaní vedeného pre prečin skresľovania údajov hospodárskej a obchodnej evidencie spoločnosti regionPress. Neuveriteľné na čo sa Matovič zmohol, z matky si urobil bieleho koňa.Matovič daňovému úradu zdôvodnil , že doklady o nákupe pohonných hmôt nemôže predložiť, pretože auto na služobne účely používala jeho matka Mária a tá mu účty nepredložila. Podľa knihy jázd, ktorú kontrolóri dostali, mala Mária Matovičová najazdiť na vozidle za jeden kalendárny rok 223 043 kilometrov.

2.Matovič 14.augusta 2008, deň pred plánovanou kontrolou daňového úradu, predal svoju firmu bielemu koňovi, Pavlovi Vandákovi, za 122 miliónov korún. V ten istý deň sa mala suma 121 miliónov korún vyplatiť z firemného účtu na súkromný účet Matoviča, zvyšný milión mal dostať v hotovosti. V rámci fiktívneho prevodu Matovič odovzdal Vandákovi celé účtovníctvo firmy za obdobie jej existencie, teda roky 1997 až 2008.
„Bolo tam množstvo škatúľ. Ja som to nosil aj dve-tri hodiny,“ povedal Vandák vypočúvajúcemu policajtovi s tým, že niektoré škatule sám uniesť nedokázal a preto mu s tým pomáhal sám Matovič. Neskôr mu mal Matovič zavolať, aby prišiel do Trnavska a spolu išli k notárovi. Matovič Vandákovi podľa jeho výpovede povedal iba to, že bude chodiť vymáhať pohľadávky.„Začal ma poučovať, že som dal účtovníctvo do zberu, že som nemal na neho skladové priestory a tak, že nemám peniaze na skladové priestory. Povedal mi, aby som nedvíhal telefóny,“ povedal Vandák. Na druhý deň hneď ráno išli s Matovičom do banky znovu, kde zase niečo Vandák podpísal.Vandák sa stal po podpise zmluvy 14. augusta 2008 majiteľom podniku s účtom, na ktorom bolo viac ako 121 miliónov korún.

3.Matovič doviezol tlačiarenský stroj nezaplatil clo, doviezol ho po kusoch a potom ho zložil,“ Matovič ako dôvod uviedol, že stroj kúpil, aby ho neskôr predal. Tým sa podľa uznesenia vyhol zaplateniu dane vo výške viac ako 71 000 eur. Daniari podľa uznesenia Matoviča vyzvali, aby doložil zmluvu dokazujúcu, že stroj je určený na predaj alebo predaný. Ten v novembri 2007 predložil zmluvu „medzi Igorom Matovičom živnostníkom a Igorom Matovičom, s. r. o., kúpna zmluva tlačiarenský stroj“. Podľa uznesenia, pri kontrole o mesiac nato našli kontrolóri predmetný stroj v prevádzke.

4. „Ukradol som niečo, čo mi nepatrilo, som de facto v tejto veci zlodej“, vyjadril sa Matovič k svojej diplomovej práci.
Matovič je plagiátor. V diplomovke vykradol dve knihy Matovič odpísal dve knihy a odovzdal diplomovku ako svoje dielo. Teraz priznáva, že práca nie je v poriadku a je „v tejto veci zlodej“.

5.Matovič sa vyhol odpovedi na jednoduché otázky o investovaní v Arce Capital: „Prepáčte, niekto vám podsunul nejaké bludy a ja teda kvôli tomu Pavlínku otravovať nebudem. Štrnásť rokov sa absolútne nemiešam do toho, kam sa Pavlínka rozhodne investovať, a túto tradíciu budem poctivo dodržiavať naďalej. A keď to nezaujíma mňa, nevidím prinajmenší dôvod, aby to zaujímalo niekoho iného.“, vyhlásil Matovič.

6. Matovič s manželkou kúpili od Majského zastavané plochy s výmerou 5 188 štvorcových metrov. Za pozemky zaplatili Majskému približne milión korún v starej mene (34-tisíc eur).Zaujímavosťou je, že už v tom čase mal spomínaný majetok takmer dvojnásobnú hodnotu oproti cene, ktorú zaň Matovičovci zaplatili. Znalec nehnuteľnosť v tom istom mesiaci ohodnotil na sumu 1,8 milióna korún (59-tisíc eur).”Kšeft s tunelárom, dvojnásobný rozdiel v cene a podozrivá zmluva. Výsledok Matovič bol hneď o milión bohatší. Aké slušné a transparentné, že? Úplný boj s mafiou.Ale Matovič s Majským obchodoval aj ďalej – dokonca už v čase, kedy bolo každému jasné, že Majského kontroverzné podnikanie pripravilo o úspory obrovské množstvo ľudí a Matovičovi to vôbec nevadilo a naopak, sám si napakoval vrecká. Keď zaplatíš o 370 percent menej a na biznise s Majským zarobíš milióny“V júni 2002 – štyri mesiace po krachu nebankoviek a začatí trestného stíhania – Matovičovci obchod s Majského firmou zopakovali. Tentoraz podpísali zmluvu o kúpe dvoch parciel v areáli s akciovou spoločnosťou Škoda-Sipox Holding.Takmer za 9-tisíc štvorcových metrov zaplatili Matovičovci opäť iba rovný milión korún (33-tisíc eur). Hodnota parciel však podľa znaleckého posudku, ktorý je súčasťou zmluvy, bola v tom čase viac ako 3,7 milióna korún (123-tisíc eur), čo je o 370 percent viac, ako bola kúpna cena zaplatená Matovičom.

7.Matovič potvrdil, že sa stretával s Kočnerom.

Niekoľko Matovičových nenávistných výrokov proti občanom Slovenskej Republiky:

1.Matovič chce vziať zdravotnú starostlivosť občanom, ktorí sa nedajú otestovať na covid v plošnom testovaní, dostali by menší diel zdravotnej starostlivosti ako tí, čo na test pôjdu.
„A na špecialitky si budú priplácať“, vyhlásil Matovič.

2.Matovič sa vulgárne vyjadril: Ľudia serú na pravidlá! Matovič vodu káže, víno pije. Zavaril si, keď svojou účasťou na veľkej svadbe svojho kolegu Šipoša Matovič ignoroval všetky vlastné výzvy voči občanom.
3.Matovič o proteste voči jeho osobe: Správali sa ako opice, vodné delo si zaslúžili. „Budem sa pýtať pána ministra vnútra a pána policajného prezidenta, či sa nedalo zhromaždeniu zabrániť už v počiatku,“ povedal Matovič s tým, že protestujúci si vodné delo zaslúžili a zaslúžia si ho aj nabudúce. Matovič účastníkov demonštrácie voči jeho osobne označil za mafiánov a fašistov.

4.Mudrosráči, ktorí predvádzajú neuveriteľne farizejské naškrobené drísty. Aj tak nazýva Matovič kritikov, ktorým prekáža, že namiesto informovania o kľúčovom prebiehajúcom samite v Bruseli zásobuje verejnosť výhradne zábermi svojho jedla, pitia, výhľadu z balkónov či policajtov a hudobníkov. Len zopár minút po tom, ako túto odpoveď tlmočil v novom príspevku, sa odfotil na policajnej motorke.„Tak rád by som vám sem dal foto z toho, ako suším na slniečku pod oknom v hoteli opraté tričko, ponožky, ale radšej nedám a zostane vám len predstavivosť,“ písal Matovič. Hneď by sa mi do komentárov zbehli všetci múdrosráči slovenského sveta a súkali by svoje pohoršené ‘múdrosti’.

5.Matovič nazval Slovákov na hraniciach, ktorí sa nevedili dostať domov , že sú psy. Na jar boli na hraniciach napríklad aj matky a otcovia rodín, obyčajní slušní slovenskí občania a Matovič ich nazval „štekajúcimi psami za plotom“. Matovič povedal: „Nenechať sa vyrušovať krikľúňmi z boku alebo spoza plotu, kričiacimi… ísť v duchu takého toho, ako sa hovorí, že psy štekajú karavána ide ďalej. Nepokazme si to kvôli psom, ktorí vyjú za plotom“.

MATOVIČ ZA VRAŽDOU KUCIAKA? reportáž Martina Daňa

Zdroj: Prinasamenadej

 

Sleduj skupinu SMER-SD tu 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

VIDEO: Pročko napadol Slovákov: Starali sme sa o vás a zlepšili sme vám život! A vy ste si zvolili exotov! Užite si ich…

VIDEO: Pročko napadol Slovákov: Starali sme sa o vás a zlepšili sme vám život! A vy ste si zvolili exotov! Užite si ich…

ŠKANDÁL: Dcéra prezidentky Čaputovej je taká chudobná, že čerpala "prvú pomoc" od štátu! Tisícky eur

ŠKANDÁL: Dcéra prezidentky Čaputovej je taká chudobná, že čerpala „prvú pomoc“ od štátu! Tisícky eur