in

Diplomatka varuje! SLOVÁCI POZOR! Pripravte sa na masívny odpor! Voľby budú zmanipulované…

Diplomatka varuje! SLOVÁCI POZOR! Pripravte sa na masívny odpor! Voľby budú zmanipulované...

Diplomatka varuje! Slováci pozor! Pripravte sa na masívny odpor! Voľby budú zmanipulované

Srdcom pre SMER, smerom k lepšej budúcnosti 

 

Sleduj skupinu SMER-SD Robert Fico tu 

 

Diplomatka varuje! SLOVÁCI POZOR! Pripravte sa na masívny odpor! Voľby budú zmanipulované...

Bývalá kariérna diplomatka Ing. Iveta Michaliková sa na sociálnej sieti Facebook vyjadrila z obáv, že septembrové voľby budú zmanipulované. Vyzvala tak ľudí a poukázala tak na par faktov, ktoré sa diali za necelé 4 roky.

Prosím o pozornosť. Všetko nasvedčuje, že parlamentné voľby budú zmanipulované.
Z vlády Matoviča sme vyšli na pokraji ekonomického bankrotu, s 21 tisíc mŕtvymi obeťami, zmrzačenou ústavou a pochovaním zvyškov právneho štátu, vytvorením policajnej mafie, likvidácie zdravotníctva, fašizáciou riadiacich zložiek spoločnosti a médií, zaplavením Slovenska tisíckami nelegálnych islamských migrantov, pochovaním slobody slova a absolútnym odzbrojením štátu.

Preto je dôležité pripravovať sa na masívny odpor už teraz.
V prípade výhry Progresívneho Slovenska hrozí priamy vstup do Slovenska vojny a definitívna likvidácia štátnosti a súkromneho vlastníctva v prospech amerických korporácií na ktoré Matovičovo-čaputovská vláda vytvorila podhubie.

Včerajšie výsledky volebných prieskumov dávajú všetky predpoklady na najhrozivejšie obavy. Ak agentúry odvážne pridávajú Progresívnemu Slovensku také vysoké percentá, pripomína to manipuláciu víťazstva Čaputovej v prezidentských voľbách. Napokon, je potrebné si všímať aj Ódorove suverénne vyhlásenia o budúcich krokoch jeho vlády.
Američanom ide o všetko. Slovensko má nezastupiteľnú geografickú polohu a ak vo voľbách vyhrajú strany, ktoré odmietajú ďaľsie vyzbrojovanie Ukrajiny a zároveň je tu hrozba obnovenia dodávok ruského plynu a ropy, Američania stratia ďalšieho spojenca z rozbitej V-4.
SŠA si nemôže dovoliť stratu Slovenska. Je preto zrejmé, že nastávajúce voľby sú mimoriadne ohrozené manipuláciou, ktorú si už precvičili víťazstvom PS v komunálnych voľbách.
A nie, nespoliehajme sa na fyzické prepočítavanie hlasov, pretože je pravdepodobné, že po vyhlásení volieb Čaputová okamžite nechá zostaviť vládu Progresívnym Slovenskom bez možnosti prepočítania a porovnania volebných hlasov. Napokon, do funkcie ju dosadili práve pre takéto diverzné akcie.
Aj napriek manipulácii voličov, slovenská voličská základňa je mimoriadne konzervatívna a je málo pravdepodobné, že by viac ako 10-12% voličov reálne volilo sektárov, na čele s psychicky chorými deviantmi, užívateľmi drog, ktorých program spočíva najmä podpore vojny, legalizácie LGBT manželstiev a ich adopcie detí, v likvidácii sociálnych vymožeností, znižovania dôchodkov a výmenu obyvateľov a nahradenie islamskými invazistami.

Je nevyhnutné pripraviť sa na všetky hrozby vopred.
V prípade, že by nastala táto alternatíva, musíme už byť zmobilizovaní a vyjsť do ulíc v stotisícoch. Zastaviť chod štátu generálnym štrajkom. A je nevyhnutné, aby opozičné politické strany neváhali a vyzvali svojich voličov, aby vzali iniciatívu do svojich rúk a pridali sa k odporu. Tak, aby bolo umožnené reálne prepočítanie hlasov a kontrola volebných výsledkov. Všetky inštrukcie budú postupne uverejňované na stránke: spolok-archa. info Ide o všetko. O naše životy, štátnost a budúcnosť našich detí.

Po tejto správe sa do Michalikovej pustila stránka polícia hoaxy a podvody. To však bývalú kariernu dipomatku nezastavilo a adminovi Polície Puchovskému odoslala poriadne tvrdý odkaz.

Netrvalo dlho a oficiálny policajný hoaxer Davidko Púchovský reagoval na výzvu vyjsť do ulíc, v prípade, že Čaputová nedovolí prepočítať a porovnať fyzické hárky s elektronickými výsledkami. Tvrdí, že šírenie nepodložených informácií o sfalšovaných voľbách majú šíriť informačný chaos a podkopávať autoritu štátnych orgánov.
Na záver sa vyhráža trestno- právnou zodpovednosťou.

Tak po prvé Davidko. Keďže pozorne sleduješ moje prispevky, tak mám pre teba odkaz.

Prečítaj si Ústavu. Ako úradníka PZ je tvojou psou povinnosťou poznať Ústavu aj článok 32, podľa ktorého majú občania Slovenskej republiky Právo postaviť sa na odpor každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práva slobôd, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené.
Po druhé, asi ti ušlo, že bol aktualizovaný volebný zákon
č. 170/2023 Z. z. – zákon, ktorým sa dopĺňa zákon č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a voliči majú právo na kontrolu volebných výsledkov.

Po tretie. Asi to nechápeš, ale drvivá časť slovenskej spoločnosti Čaputovej neverí a má oprávnené pochyby, že vládu odklepne aj bez prepočítania fyzických zápisníc. Napokon, dodnes nevieme skutočné výsledky prezidentských volieb, keďže sa usalašila v prezidentskom paláci bez rozhodnutia Ústavného súdu na podanie JUDr. Harabina.

A za štvrté. Dôveryhodnosť polície znižuje práve tvoja osoba. Hráš sa na vševedka, ktorý všade bol, všetko videl a všetko vie. So svojím vzdelaním, vekom a praxou nenapĺňaš odborné vedomosti na posudzovanie závažných historicko-politických udalostí, ktoré označuješ za hoaxy, bez toho, aby si mal o nich čo len potuchy. Takže Davidko sklapni. Nepochybujem, že sa cítiš veľmi silný, keď tvoj vysokofrekventovaný zadok chráni veľvyslanectvo tak milované Slovákmi, že ho musí chrániť gigantický plot“ vyjadrila sa diplomatka, ktorá bola usporiadateľkov pochodu za mier

Zdroj: Iveta Michaliková

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Prehovoril: Lučanského vražda má medzinárodné pozadie! Lipšic by dostal DOŽIVOTIE za vraždu Valka, Kuciaka a prevrat ak by ešte žil Generál Milan Lučanský! Jeho vražda má medzinárodné pozadie

Prehovoril: Lučanského vražda má medzinárodné pozadie! Lipšic by dostal DOŽIVOTIE za vraždu Valka, Kuciaka a prevrat ak by ešte žil Generál Milan Lučanský! Jeho vražda má medzinárodné pozadie

Utiekol ako POTKAN! Žiak skončil ako úbožiak! Odvážna žena ho vyhnala z diskusie: Ty dar*bák a úbožiak

Utiekol ako POTKAN! Žiak skončil ako úbožiak! Odvážna žena ho vyhnala z diskusie: Ty dar*bák a úbožiak