in

Deň zúčtovania? Schyľuje sa MEGAPROCESU v Štrasburgu! Masívna korupcia odhalená! Právnici už pracujú na doplnení mojej žaloby

Deň zúčtovania? Schyľuje sa MEGAPROCESU v Štrasburgu! Masívna korupcia odhalená! Právnici pracujú na doplnení mojej žaloby

Deň zúčtovania? Schyľuje sa MEGAPROCESU v Štrasburgu! Masívna korupcia odhalená! Právnici už pracujú na doplnení mojej žaloby
Zdroj: YOUTUBE

1. Matovičov návrh na 500-eurový úplatok pravicových voličov, aby išli voliť proti Smeru, je čistá volebná korupcia. Ak by nebola polícia prerastená jeho ľuďmi, už dávno by ho brali kukláči.

 

2. Jedna vec je, že jeho nápad by zruinoval štát. Miliardy, ktoré by mali ísť utrápeným seniorom, chce poslať slniečkarskym voličom. To sme však stále ešte len v kategórii psychickej poruchy, nie trestného činu.

3. On si ale podľa vlastných slov chce za štátne kupovať voličov, aby porazil opozíciu. A to je trestný čin korupcie. Za toto sa bude musieť zodpovedať.

4. Nekončí sa ani kauza sudcu Chalupku, ktorý nezmyselne rozhodol, že nemôžem ako opozičný poslanec kritizovať prezidentku Čaputovú, že je americká agentka. Tento sudca nevie vysvetliť 700-tisíc eur na svojom účte, čiže mohlo dôjsť k masívnej korupcii.

5. Moji právnici už pracujú na doplnení mojej žaloby na Európskom súde pre ľudské práva, nech v Štrasburgu vedia, v akom bahne sa ocitla slovenská justícia.

6. Dozvedia sa, ako pochybní čaputovskí sudcovia prenasledujú opozíciu. Otázka už je len jedna: koľko to stálo, aby Blahu umlčali?

7. V londýnskom neoliberálnom časopise The Economist priznali, že sankcie proti Rusku nefungujú. Rusko malo kľaknúť a jeho ekonomika mala klesnúť minimálne o 10%.

8. Namiesto toho ruská ekonomika porastie tento rok o 0.3%, čo je viac ako nemecká či britská ekonomika. Zamestnanosť v Rusku neklesá, ekonomika šlape. Ups.

9. A to netvrdí žiadna ruská propaganda, ale rusofóbny Economist. V inom článku zase vysvetľujú, že embargo na ruskú ropu je neúčinné, pretože Rusi exportujú ropu cez Indiu a Čínu.

10. Nikto nevie, za aké ceny sa to deje, takže Economist priznáva, že Rusku sankcie v skutočnosti nijako zásadne neubližujú. Naopak – preorientovalo sa na iné trhy a vďaka tomu sa dostalo mimo orbit západných sankcií.

11. Nefungujú sankcie a nefunguje zbrojenie, pretože iba predlžuje vojnu. Rusi naštartovali svoj vojenský priemysel na také obrátky, že im nemôže konkurovať nikto. Aj o tom píše Economist. Tak čo, kedy si konečne slovenskí liberáli priznajú, že celé mesiace klamali?

12. Čo tak si radšej sadnúť s Rusmi za jeden stôl a začať mierové rokovania? Čo tak prestať s touto nezmyselnou vojnou?

13. Čo tak pomôcť chudobným a chudobnejúcim Slovákom, ktorí kvôli západným sankciám platia dvojnásobné ceny za rožky, maslo a ďalšie základné potraviny?

14. O tomto všetkom dnes chceme hovoriť na mimoriadnych schôdzach, ktoré sme zvolali. Chceme zabrániť tomu, aby odvolaná vláda posielala stíhačky na Ukrajinu – nemá na to žiadne ústavné právo.

15. A chceme vrátiť do hry júnový termín predčasných volieb. Kým úplne nerozložia štát. Nikto z koalície sa nehlási k septembrovému termínu, tak nech sa chlapci predvedú, čo vlastne chcú.

Klamú, korumpujú, podvádzajú… A ženú nás do vojny… Musíme ich zastaviť – čím skôr, tým lepšie.

Krásny deň, priatelia

https://youtu.be/97gC0fCbbWI

Zdroj: Lubos Blaha

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Zaklopú Čaputovej na dvere?! Slováci sa nechcú vzdať! Nebudeme posielať svojich synov do vojny..

Zaklopú Čaputovej na dvere?! Slováci sa nechcú vzdať! Nebudeme posielať svojich synov do vojny..

Vysvetlil mu to ručné stručné!  Harabin dal Naďovi príučku: Ukrajinci nebojujú za nás, ale za Americkú hegemóniu...

Vysvetlil mu to ručné stručné!  Harabin dal Naďovi príučku: Ukrajinci nebojujú za nás, ale za Americkú hegemóniu…