in

DEŇ ZÚČTOVANIA: Fico prišiel s úplnou BOMBOU! „Heger je nemočený v kauze ťažkej korupcie!“

DEŇ ZÚČTOVANIA: Fico prišiel s úplnou BOMBOU! "Heger je nemočený v kauze ťažkej korupcie!"
Zdroj: TASR

DEŇ ZÚČTOVANIA: Fico prišiel s úplnou BOMBOU! „Heger je nemočený v kauze ťažkej korupcie!“

DEŇ ZÚČTOVANIA: Fico prišiel s úplnou BOMBOU! "Heger je nemočený v kauze ťažkej korupcie!"
Zdroj: TASR

JE HEGER OBYČAJNÝ ZLODEJ?

 

Robert Fico dnes prišiel s úplnou bombou. Predseda vlády Eduard Heger je namočený v kauze ťažkej korpucie a vypaľovania podnikateľov. A slovenské médiá ako vždy – nič.

1. Michal Suchoba, jeden z kajúcnikov, ktorých Lipšicovo NKVD používa na kriminalizáciu určených ľudí, obvinil v mailovej komunikácii súčasného šéfa Finančnej správy, že ho vypaľoval.

2. Peniaze z tohto vypaľovania mali ísť aj vtedajšiemu ministrovi Hegerovi, dnes premiérovi SR. Po tom, čo si Heger vymenil post s Matovičom, možno do vačku plynie aj Matovičovi – vzhľadom na to, aký je to zlodej, je to krajne pravdepodobné.

3. Opakovane sa ukazuje, že OĽaNO je banda zlodejov a Heger to síce hrá na salarabandového prosťáčika, no v skutočnosti je zrejme namočený do neuveriteľnej úplatkárskej aféry.

4. Lipšicovo NKVD má teraz len dve možnosti. Kukláči vpália k Hegerovi a strčia ho do väzby. Veď tak to robili aj s ďalšími, na ktorých Suchoba a iní udavači ukázali prstom.

5. Alebo Lipšicovo NKVD vyhlási, že Suchoba si vymýšľa, ale potom musia zrušiť všetky obvinenia, ktoré stoja na výpovediach kajúcnikov – nedáva totiž zmysel, že pri opozičných nominantoch sú kajúcnici vrcholom pravdovravnosti, ale pri vládnych predstaviteľoch iba bohapusto klamú. Tak čo, pán Lipšic?

6. Podobný prípad už raz nastal. Iný kajúcnik Imrecze obvinil Mikulca zo 100-tisícového úplatku. Prípad sa zamietol pod koberec, Lipšic mávol rukou a Mikulec je ďalej minister. Aké jednoduché, keď ide o kumpánov z vlády, že, Dani?

7. Keď išlo o Milana Lučanského, tak stačilo, že si naňho udavači navymýšľali najtrápnejšie klamstvá – a generála sa zbavili. Nadobro… Vrahovia.

8. Ako to, že pri Mikulcovi či Hegerovi svedectvá kajúcnikov nestačia na to, aby išli do väzby? To fakt ešte niekto ide hovoriť, že – padni komu padni?

9. Výpoveď Suchobu proti Hegerovi je navyše celkom zjavne robená bez nátlaku, keďže ide o jeho súkromnú komunikáciu. To isté platilo aj o výpovedi Imreczeho proti Mikulcovi.

10. Naopak, prípady, ktorými Lipšicova NKVD terorizuje Slovensko, stoja na vynútených výpovediach pod surovým nátlakom špeciálnych prokurátorov.

11. Stačí si vypočuť nahrávku, ako vydieral špeciálny prokurátor Repa vyšetrovateľa Kučerku a sľuboval mu, že sa o neho Lajó Makó postará, ak povie, čo treba. Robert Fico to púšťal v piatok na tlačovke – médiá o tom samozrejme čušia ako voš pod chrastou.

12. Takto to dnes na Slovensku funguje. Zločinec Makó riadi vyšetrovacie orgány a tie účelovo vymáhajú výpovede, aby zničili svojich politických nepriateľov.

13. Médiá nič z toho nezaujíma. Čo na tom, že Heger podľa Suchobu bral úplatky. Čo na tom, že Mikulec podľa Imreczeho bral úplatky. Čo na tom, že Lipšicovi ľudia vydierajú svedkov.

14. Čo na tom, že zlikvidovali Milana Lučanského a čurillovci oslavovali. Čo na tom, že zvery z Naky chceli zabíjať deti. Čo na tom, že do vydierania Lipšicov poskok Repa zaťahoval aj vyhrážky ohľadom rodiny.

15. Liberálne médiá zatĺkajú. Nič z toho nepôjde von. Odbavia to nejakým arogantným frkom svojho gestora – Lipšica.

Jedného dňa sa príde na to, že vo všetkých týchto špinavostiach boli médiá namočené až po uši. Iné vysvetlenie neexistuje. Prípad Vagovič je len prvá lastovička. Všetko sa raz vyšetrí – naveky tu Matovičova mafia nebude. Však počkajte. Tik-tak-tik-tak.

Komentár opozičného poslanca Ľuboša Blahu

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

VIDEO: Ukľudnila ju úderom! Tabak sa nemaznala: Vulgárne mi nadávala na rodinu! Zahnala sa a ja som ju

VIDEO: Ukľudnila ju úderom! Tabak sa nemaznala: Vulgárne mi nadávala na rodinu! Zahnala sa a ja som ju

Pročkova óda na Matoviča: On nie je len líder! Je to osobnosť za ktorým idú ľudia! Je uvažujúci človek

Pročkova óda na Matoviča: On nie je len líder! Je to osobnosť za ktorým idú ľudia! Je uvažujúci človek