in

Deň, ktorý zmení krajinu? Čaputová schytala facku: Ostaň v USA a nevracaj sa! Medzi ľudí, ktorým ste ukradli vlasť! My si Slovensko berieme späť.

Deň, ktorý zmení krajinu? Čaputová schytala facku: Ostaň v USA a nevracaj sa! Medzi ľudí, ktorým ste ukradli vlasť! My si Slovensko berieme späť.

Deň, ktorý navždy zmení krajinu? Čaputová schytala facku: Nevravaj sa! Medzi Slovákov, ktorým ste ukradli vlasť! My si Slovensko berieme späť.

Deň, ktorý zmení krajinu? Čaputová schytala facku: Ostaň v USA a nevracaj sa! Medzi ľudí, ktorým ste ukradli vlasť! My si Slovensko berieme späť.
Zdroj: TASR, FACEBOOK

Pamätáte, ako v roku 89 sľubovali prosperitu a slobodu? Podvod. Všetko to bol podvod.

 

1. Dnes prekvapení ľudia zisťujú, že celá západná prosperita závisela od lacných energií z Ruska a bez nich kolabuje celá Európa.

2. Iróniou je, že sa odrazu dozvedáme, že ten „zlý“ a „neefektívny“ komunizmus nás rozmaznával a teraz môžeme konečne slobodne a demokraticky mrznúť.

3. Dnes mi došla faktúra za plyn – takmer dvojnásobok a budúci rok to má ísť ešte rádovo vyššie. Elektrina ešte horšie. Ako toto majú utiahnuť bežní ľudia, veď to je čisté šialenstvo!

4. V bytovke nám kvôli šetreniu sťahujú teplotu na 19 stupňov. Slastný kapitalizmus. Za toto sa štrngalo? Za studené radiátory? Za to, aby nám mrzli deti? Za to, aby tu Američania mohli viesť vojny?

5. No dobre – povedzme si to na rovinu. 1989 bol podvod. Pár zlodejov kráľovsky zbohatlo a zvyšok národa dnes nemá ani na účty za plyn.

6. Všetko, čo tu budovali naši starí rodičia, sa rozpredalo zahraničným korporáciám a my sme sa stali otrokmi vo vlastnej krajine. Zabudnite na prosperitu – ideme ku dnu.

7. A sloboda? To je ešte väčší vtip. Kým stačilo ľuďom vymývať mozgy, tak sa hrali na ústavu, ľudské práva a demokraciu – lebo ľudia sa nebúrili a im nič nehrozilo.

8. Ale potom prišla migrácia, Covid a Ukrajina a odrazu už vraj slobodu netreba. Ak máš iný názor, si škodná. A patríš do basy!

9. Presne tak to chodí v totalitách – za dobrého počasia sa hrajú na osvietených vládcov, no keď začne rásť odpor, odrazu neplatí nič – berú ľuďom slobodu slova, kriminalizujú opozíciu a väčšinu národa, ktorá odmieta nenávisť voči Rusku, označujú za dezolátov a agentov cudzej mocnosti. Čo chcú vlastne vyčítať komunistom?

10. Všetko to bol podvod. Americký liberálny establišment si do kľúčových pozícií v štáte dosadil svoje bábky. Cez svoje médiá rozsievajú svoju liberálnu propagandu, ktorú im už nikto nežerie – keď sa povie Denník N, pospolitému ľudu sa obracia žalúdok.

11. Nasadili sem svoje americké vojská, pretože vedia, že ľudia už majú celého tohto kapitalistického podvodu po krk. Propaganda už nestačí, nastupuje represia.

12. Ukradli nám štát. Ukradli ľuďom sociálne práva – doslova nás vyvlastnili. Ukradli ľuďom istotu práce, bývania a najnovšie aj vyhriatej domácnosti. Budeme mrznúť, ale vraj nás má hriať sladký pocit pri srdci, že ubližujeme Rusom. Ktorým vlastne nijako neubližujeme… Absurdistan.

13. Vraciame sa do 19. storočia – čo nám zoberú najbližšie? Sporáky? Práčky? Pôjdeme prať do potokov?  A namiesto áut sa vrátime ku koňom? No chápete – liberálny pokrok.

14. Ale hlavne, že kadejaký americký Káčer arogantne vykrikuje, že si máme kvôli Ukrajincom uťahovať opasky a nereptať. To choď vysvetľovať seniorom, ktorí budú od zimy chorlavieť a umierať, ty „mrdník“.

15. Už stačilo. Zajtra Slovensko musí dať tým podvodníkom jasne najavo, čo si o nich myslí. V dnešný deň v roku 1848 povstali štúrovci proti maďarskej porobe – povstaňme my proti tej americkej.

Prezidentka Rizman uteká pred hnevom ulíc do New Yorku. Odkážme jej spoločne – ostaňte tam. Ostaňte doma. Nevracajte sa medzi Slovákov, ktorým ste ukradli vlasť. My si Slovensko berieme späť.

Vyjadril sa opozičný poslanec Ľuboš Blaha, ktorý pozýva na protest.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Pravda, ktorá bolí? Van Der Leyen spadla na zadok: Nie každý má 30-tisícový mesačný plat ako vy! Čo majú robiť slovenskí dôchodcovia?

Pravda, ktorá bolí? Van Der Leyen spadla na zadok: Nie každý má 30-tisícový mesačný plat ako vy! Čo majú robiť slovenskí dôchodcovia?

Je to vonku: Pročko prezradil pikantné odhalenie! SPAL som s Erikom Tomášom! "Dúfam, že si to pamätáš Erik"

Je to vonku: Pročko prezradil pikantné odhalenie! SPAL som s Erikom Tomášom! „Dúfam, že si to pamätáš Erik“