in

DEFINITÍVNY KONIEC! Kolikovej sa zrútil celý svet: SPRÁVA, po ktorej sa nervovo zrútila! Triaška a strach o svoju existenciu

DEFINITÍVNY KONIEC! Kolikovej sa zrútil celý svet: SPRÁVA, po ktorej sa nervovo zrútila! Triaška a strach o svoju existenciu
Zdroj: TASR

DEFINITÍVNY KONIEC! Kolikovej sa zrútil celý svet! Správa, po ktorej sa nervovo zrútila! Triaška, strach o svoju existenciu

DEFINITÍVNY KONIEC! Kolikovej sa zrútil celý svet: SPRÁVA, po ktorej sa nervovo zrútila! Triaška a strach o svoju existenciu
Zdroj: TASR

Sleduj skupinu Žiadame nanovo vyšetriť smrť Generála Lučanského 

Sleduj skupinu SMER-SD Robert Fico tu 

Smer vitaz volieb 

„NIKTO NÁS NEZASTAVÍ! Zlo v podobe Lipšica musí skončiť a my to robíme dôrazne“ Vyjadril sa 4 násobný premiér, ktorý ide cez mŕtvoly.

 

Právomoc nad vyšetrovaním trestnej činnosti patriacej do pôsobnosti Špecializovaného trestného súdu sa má vrátiť krajským prokuratúram a dohľad nad ich činnosťou Generálnej prokuratúre SR. Vyplýva to zo zmien Trestného zákona, ktoré dnes s pripomienkami odobrila vláda.

Krajské prokuratúry podľa stanoviska ministerstva spravodlivosti, ktoré návrhy zmien na rokovanie kabinetu predložilo, disponujú dostatočným, nestranným a odborne zdatným prokurátorským stavom. Vláda zároveň odsúhlasila, aby sa zmeny Trestného zákona, ktoré majú viesť k „humanizácii trestov, prerokovali v skrátenom legislatívnom konaní.

Dnes je už jasné, že bývalá ministerka Kolíková skončila na plnej čiare aj spoločné s Danielom Lipšicom. Jej včerajšia reakcia poukázala na všetko. Koliková sa doslova a dopísmena bojí o svoj zadok. Miesto toho však tvrdí, že zrušenie špeciálnej prokuratúry jednoducho tvrdí, že ide o Ohrozenie nás všetkých.

„Sú to výroky, ktoré zastierajú to, že chce zlikvidovať inštitúciu Úradu špeciálnej prokuratúry. Sledujeme veľmi pozorne, aké kroky sú tu plánované. – Reagovala Mária v rozhovore na slová predsedu vlády.

Koliková včera vs Kolíková dnes… takto vyzerá definitívna porážka liberálnej moci v priamom prenose

Zničená tvár hovorí za všetko! Koliková je definitívne KO…

DEFINITÍVNY KONIEC! Kolikovej sa zrútil celý svet: SPRÁVA, po ktorej sa nervovo zrútila! Triaška a strach o svoju existenciu DEFINITÍVNY KONIEC! Kolikovej sa zrútil celý svet: SPRÁVA, po ktorej sa nervovo zrútila! Triaška a strach o svoju existenciu

Veľmi zaujímavá je aj premena zo dňa na deň. Zatiaľ čo ešte včera bola ako tak Kolíková k svetu tak dnes sa totálne zmenila a na tlačovke pôsobila totálne mŕtvolne a pred nervovým kolapsom.

Premier Fico potvrdil, že prípady Milana Lučanského a advokáta Krivočenka budú vyšetrené…

Ministerský predseda Robert Fico (Smer-SSD) po návšteve Nemocnice pre obvinených a odsúdených a Ústavu na výkon trestu odňatia slobody v Trenčíne oznámil zámer vyšetriť prípad úmrtia advokáta Ľubomíra Krivočenka počas toho, ako bola poslankyňa za SaS Mária Kolíková ministerkou spravodlivosti SR.

Predseda vlády Fico bude iniciovať vyšetrovanie úmrtia advokáta Ľubomíra Krivočenka na ochorenie covid vo väzenskej nemocnici v Trenčíne. Nevylučuje v tejto kauze mimoriadne rokovanie Národnej rady SR. Premiér to povedal po návšteve Nemocnice pre obvinených a odsúdených a Ústavu na výkon trestu odňatia slobody v Trenčíne.

Krivočenko podľa neho po tom, ako ho zobrali do väzby, opakovane žiadal o stretnutie s notárom, ktorý by mu overil podpis na splnomocnení, na základe ktorého by mohol informovať svoju manželku o svojom zdravotnom stave.

„Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry Rastislav Hruška to štyrikrát odmietol,“ pripomenul premiér s tým, že Krivočenko mohol žiť a nemal byť ani obvinený, ani zadržaný, ani vzatý do väzby. Ide podľa neho o typický príklad, ako fungoval Úrad špeciálnej prokuratúry.

Ako dodal, nemôžu nechať len tak, že zomrie na covid človek vo výkone väzby. Krivočenko bol podľa neho pravdepodobne jeden jediný väzeň na Slovensku, ktorý zomrel na covid.

„Prečo práve pán Krivočenko? Zavadzal niekomu? To sú veci, ktoré treba prešetriť,“ doplnil premiér.

„Pôjdeme do rázneho vyšetrenia toho, kto zodpovedá za smrť advokáta Krivočenka. Nemôžeme sa stotožniť s vyjadrením bývalej ministerky Márie Kolíkovej, ktorá povedala, že pre neho nemali pľúcnu ventiláciu, hoci všetko bolo inak. Nemôžeme nechať tak úmrtia. Musíme sa pozrieť spätne aj na smrť generála Lučanského, ktorá je stále spojená s obrovskými záhadami,“ zdôraznil premiér

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Náhly skrat duševného zdravia! Igor to už nedokázal tajiť! Opúšťam vás a nastupujem do psychiatrickej  nemocnice Philippa Pinela v Pezinku...

Náhly skrat duševného zdravia! Igor to už nedokázal tajiť! Opúšťam vás a nastupujem do psychiatrickej  nemocnice Philippa Pinela v Pezinku…

Čierna Nedeľa pre mončičáka! Šimečka utrpel ťažkú PORÁŽKU po relácii: Ty Sorosovský nímand teba neberie vážne ani vlastný pes!

Čierna Nedeľa pre mončičáka! Šimečka utrpel ťažkú PORÁŽKU po relácii: Ty Sorosovský nímand teba neberie vážne ani vlastný pes!