in

ČIERNY PONDELOK! Remišová sa úplne zosypala! Skončila ako ÚBOŽIAK! Po tejto správe padla na úplné dno…

ČIERNY PONDELOK! Remišová sa úplne zosypala! Skončila ako ÚBOŽIAK! Po tejto správe padla na úplné dno...
TASR

ČIERNY PONDELOK! Remišová skončila ako ÚBOŽIAK! Po tejto správe padla na úplné dno…

ČIERNY PONDELOK! Remišová sa úplne zosypala! Skončila ako ÚBOŽIAK! Po tejto správe padla na úplné dno...
TASR

Juraj Šeliga a Jana Žitňanská odchádzajú zo strany Za ľudí. Denníku SME to potvrdil Šeliga. Svoje rozhodnutie, či bude pokračovať Šeliga v politike, prípadne ako a s kým, oznámi po Veľkej noci.

 

Strana sa podľa Šeligu časom dostala na ďalšiu križovatku a rozhodla sa ísť cestou, na ktorej sa už nemôže podieľať.

„Moja predstava udržať ju ako stranu, ktorú sme spoluzakladali s Andrejom Kiskom, sa ukázala ako naivná. Niektoré veci musí človek skúsiť na vlastnej koži, aby ich naplno pochopil. Napriek tomu si vážim skúsenosť, ktorú som v strane získal, no moja cesta so stranou Za ľudí sa dnes končí. Spoločne so mnou dnes odchádza viacero radových členov strany, ktorí majú rovnaký názor. Svojim kolegom som to oznámil a teraz to hovorím aj verejne,“ konštatoval Šeliga.

Bratislava 3. apríla (TASR) – Poslanci Národnej rady SR Juraj Šeliga a Jana Žitňanská končia v strane Za ľudí. Oznámili to na sociálnej sieti. K politickej budúcnosti sa zatiaľ bližšie nevyjadrili. Šeliga plánuje oznámiť svoje rozhodnutie po Veľkej noci. Dodal, že spolu s ním odchádza viacero radových členov strany.

Šeliga pripomenul, že stranu Za ľudí spoluzakladal. „Strana sa však časom dostala na ďalšiu križovatku a rozhodla sa ísť cestou, na ktorej sa už nemôžem podieľať. Moja predstava udržať ju ako stranu, ktorú sme spoluzakladali s Andrejom Kiskom, sa ukázala ako naivná,“ komentoval.

Žitňanská ukončila svoje členstvo v strane koncom minulého týždňa. „Svoju politickú budúcnosť nevidím v zbližovaní sa s OĽANO a nechcem stáť v ceste kolegom, ktorí to tak cítia. A či ešte nejaká politická budúcnosť bude, bude otázkou okrem iného aj ďalších rozhovorov, najmä s mojimi najbližšími,“ uviedla.

„Ďakujeme Jane Žitňanskej a Jurajovi Šeligovi za spoluprácu a za pozitívne veci, ktoré sa spoločne so stranou Za ľudí podarilo presadiť. Strana bude naďalej pokračovať v plnení svojich záväzkov voličom a prinášať riešenia, aby bolo Slovensko úspešnou, prosperujúcou a spravodlivou krajinou,“ uviedla strana v reakcii. Tvrdí, že v súvislosti so Šeligovým odchodom neeviduje žiadne odchody radových členov.

Remišová tak stráca ďalšie tváre. Bez Ľudí začína byť realitou. Ostane tak Remišová sama v strane? Možno len vytvorí projekt jedného človeka Remišová S.R.O

Dnes je však jasné, že Kiskov megalomanský projekt je minulosťou.

DOVIDENIA ZA ĽUDÍ/BEZ ĽUDÍ

Zdroj: Veci-Verejne.sk

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

PRAVDA o zahraničných reťazcoch! Mazurek sa postavil za ľudí: Máte nás za bláznov a otrokov! Zo zbedačeného národa ste si urobili dobrý deň!

PRAVDA o zahraničných reťazcoch! Mazurek sa postavil za ľudí: Máte nás za bláznov a otrokov! Zo zbedačeného národa ste si urobili dobrý deň!

"BOJ" za očistu korupcie? Kolíková tají lukratívnu zmluvu pred Slovenskom! Takto sa robí tichý biznis

„BOJ“ za očistu korupcie? Kolíková tají lukratívnu zmluvu pred Slovenskom! Takto sa robí tichý biznis