in

Čierny deň: RIADNA FACKA PRE NAĎA A ČAPUTOVÚ! Slováci s nimi urobili poriadok raz a navždy…

Čierny deň: RIADNA FACKA PRE NAĎA A ČAPUTOVÚ! Slováci s nimi urobili poriadok raz a navždy...
TASR

Čierny deň: RIADNA FACKA PRE NAĎA A ČAPUTOVÚ! Slováci s nimi urobili poriadok raz a navždy…

Čierny deň: RIADNA FACKA PRE NAĎA A ČAPUTOVÚ! Slováci s nimi urobili poriadok raz a navždy...
TASR

86% SLOVÁKOV ODMIETA POSIELANIE ZBRANÍ NA UKRAJINU – RIADNA FACKA PRE NAĎA A ČAPUTOVÚ.

 

V Denníku N si urobili prieskum, z ktorého vyskakujú z okna. Neviem sa prestať smiať.

1. Vyšlo im, že iba 14% Slovákov chce posielať zbrane na Ukrajinu. Čiže – 86% to nechce!

2. To len potvrdzuje, že Naď s Hegerom a Čaputovou nemajú nič spoločné s demokraciou, lebo zbroja Ukrajinu v priamom protiklade k tomu, čo si želá drvivá väčšina Slovákov.

3. Asi na žiadnej inej téme v dejinách Slovenska sa nikdy nezhodlo 86% Slovákov. Ale na tomto áno – žiadne zbrane na Ukrajinu. Presne to, čo Smer hovorí od prvej chvíle.

4. Podľa prieskumu Denníka N zároveň vyšlo, že až 42% ľudí považuje USA za hrozbu. A iba 14% za spojenca. Kdepak soudruzi z juesej udělali chybu?

5. Predpokladám, že tých 14% milovníkov amerických vojen bude tých istých 14%, čo chce posielať zbrane na Ukrajinu a viesť americký džihád proti Rusku. Sú ako kvapka v mori.

6. Je to len izolovaná bublinka okolo Čaputovej, PS a Hegera, ktorá je v ťažkej menšine, ale majú v rukách médiá a mimovládky, a tak po 86% národa vyvreskujú, že všetci sme dezoláti, extrémisti a ruskí agenti. To čo má byť?

7. Do toho Heger ponižuje Slovensko trápnymi propagandistickými článkami do Foreign Affairs, kde šíri poplašnú správu, že Rusko sa chystá napadnúť strednú Európu.

8. Ide o čistý hoax a konšpiráciu, územný spor medzi Ruskom a Ukrajinou sa odohráva 2 tisíc kilometrov od nás a Rusko nikdy ani len slovkom nenaznačilo, že by malo napadnúť Európsku úniu.

9. Ale Heger veselo šíri bohapusté dezinformácie a americkí profesori sa chytajú za hlavu – ako upozorňuje český politológ Petr Drulak, vo Foreign Affairs sú zvyknutí na vedeckú argumentáciu, citáty, podklady, odborný slovník.

10. Lacné propagandistické zlátaniny Hegera a Fialu v takomto vážnom intelektuálnom prostredí pôsobí, ako by v miestnosti vrieskal nejaký domorodec z buša, ktorý dnes ráno objavil príbor. Toto je Heger! Strašná hanba!

11. A medzitým nás liberálne médiá, komplet odtrhnuté od reality na Slovensku, kŕmia americkou propagandou a trápnym hejtom proti Smeru. To fakt ešte niekoho baví?

12. V Denníku N Šimečkov foter lustruje naše statusy a konštatuje, že „straníci Smeru súťažia o to, kto najlepšie napodobní Blahu.“

13. Takto vidí svet Progresívne Slovensko – všetci sme zlí len preto, že hovoríme svoje mierové názory a kritizujeme vládu a americké vojny. No chápete, komentovať politiku, to je úplná tragédia, to predsa politické strany nemajú robiť, my máme len ceriť jamky a sadiť stromy!

14. Najviac som sa však zasmial na tom, ako médiá ronia krokodílie slzy za Navaľného, ktorému na celu dali bezdomovca, a to je úplný koniec sveta.

15. Rozmaznaný buržuj, napojený na USA, musí zdieľať priestor s chudobným človekom – pre liberála neexistuje väčšie porušenie ľudských práv ako tráviť čas s človekom z nižšej príjmovej triedy. Toto je ten ich arogantný liberalizmus!

To, že tu vo väzbe zobrali život Milanovi Lučanskému, to nevadí, poďme všetci plakať z toho, že Navaľný je na cele s človekom bez domova. Celé zle.

Ulietavajú. Liberáli totálne ulietavajú. A už im to ukazujú aj ich vlastné prieskumy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Slovák napadol poslanca Šeligu: Ty oravský deg*nerát! Čo si vyštudoval za kilo domácich klobás počúvaj ma

Slovák napadol poslanca Šeligu: Ty oravský deg*nerát! Čo si vyštudoval za kilo domácich klobás počúvaj ma

Generál Ševčík zničil USA armádu na Slovensku: Okupačná armáda s psychicky labilnými vojakmi a navyše alkoholikmi a pravdepodobne aj feťakmi...

Generál Ševčík zničil USA armádu na Slovensku: Okupačná armáda s psychicky labilnými vojakmi a navyše alkoholikmi a pravdepodobne aj feťakmi…