in

ČIERNY DEŇ! Fica nezastavili ani protestujúci študenti! Toto je definitívny KONIEC médiám…

ČIERNY DEŇ! Fica nezastavili ani protestujúci študenti! Toto je definitívny KONIEC médiám...

ČIERNY DEŇ! Fica nezastavili ani protestujúci študenti! Toto je definitívny KONIEC médiám…

Sleduj skupinu Žiadame nanovo vyšetriť smrť Generála Lučanského 

Sleduj skupinu SMER-SD Robert Fico tu 

Smer vitaz volieb 

ČIERNY DEŇ! Fica nezastavili ani protestujúci študenti! Toto je definitívny KONIEC médiám...
Premiér Robert Fico (Smer-SD) prerušuje komunikáciu s vybranými médiami, pokiaľ si nezačnú plniť zákonnú povinnosť.

 

Ide o TV Markíza, Denník N, denník SME a webový portál Aktuality.

Fico podľa vlastných slov rešpektuje, že orgány verejnej moci majú podľa príslušných právnych predpisov povinnosť poskytovať médiám informácie o svojej činnosti. Poukázal pri tom na to, že účelom tejto povinnosti je garantovať pravdivé, všestranné a včasné informovanie verejnosti.

Dotknuté médiá podľa neho od prvých hodín vzniku nového kabinetu neplnia povinnosť pravdivo, všestranne a včas informovať verejnosť o činnosti orgánov verejnej moci. „Osobitne vlády SR a jej predsedu,“ podotkol. Dané médiá podľa neho prejavujú nepriateľské politické postoje založené predovšetkým na zverejňovaní nepravdivých, neúplných informácií alebo na zamlčiavaní informácií.

Komentár Ľuboša Blahu, ktorý sa postavil za rozhodnutie Roberta Fica!

KDE STE BOLI, DECKÁ, KEĎ TU VYPÍNALI OPOZIČNÉ MÉDIÁ?!

Študenti Katedry žurnalistiky v počte asi trinásť kusov držia kartóniky pred Úradom vlády a tvária sa, že bojujú za slobodu médií.

1. Pýtam sa, kde boli študentíci vtedy, keď Matovičovci vypínali opozičné weby?

2. Kde boli, keď Hlavným správam, ktoré čítaj státisíce ľudí, odoprela prezidentka Čaputová prístup do Prezidentského paláca?

3. Kde boli, keď vyhodili šéfa spravodajstva RTVS iba preto, lebo v televízii dostal priestor bývalý disident a ex-premiér Čarnogurský?

4. Kde boli, keď vyhodili inú šéfku spravodajstva RTVS iba preto, lebo pred rokom odvysielala priamy prenos prejavu lídra Smeru Roberta Fica zo snemu strany?

5. Kde boli, keď TA3 vyhodila Anku Žitnú za to, že si pozvala svetoznámeho profesora Jeffrey Sachsa, ktorý má iný názor na vojnu na Ukrajine ako americká propaganda?

6. Kde boli, keď prepuklo, že Tódová píše články na obranu sudkyne Záleskej a proti jej obetiam, hoci je to jej milenka? Tento konflikt záujmov im neprekážal?

7. Kde boli, keď sa rúcali akékoľvek pravidlá vyváženosti a objektivity slovenských médií hlavného prúdu?

8. Tieto médiá vlastnia oligarchovia a finančné skupiny, ktoré si cez ne ošetrujú svoje ekonomické a politické záujmy – to má byť ten výkvet žurnalistiky?

9. To sa naozaj máme prizerať tomu, ako Iliev a Dírer zneužívajú spravodajskú televíziu na svoju dúhovú, rusofóbnu a protiľavicovú propagandu?

10. To sa naozaj máme každú nedeľu vytešovať z ideologických okienok od dvoch náruživých neoliberálnych zväzáčikov?

11. To naozaj máme výskať od radosti, že Markíza nadáva ľuďom do dezolátov? A že Sme píše, aby kvičali ako svine na bitúnku?

12. To naozaj máme byť ticho, keď vidíme, že milionári z Esetu si kúpili Denník N, aby mali hlasnú trúbu pre svoje Progresívne Slovensko?

13. Prepáčte, ale študenti z Katedry žurnalistiky by si v prvom rade mohli naštudovať niečo od Noama Chomského, aby zistili, ako funguje tzv. korporátna žurnalistika.

14. Médiá hlavného prúdu fungujú ako kapitalistické firmy, ktoré pomáhajú oligarchom, ktorí ich vlastnia. A kopú preto hlava-nehlava do ľavice a národných strán.

15. A za týchto oligarchov dnes s fešnými kartónikmi protestujú trinásti účastníci protestu pred Úradom vlády. To je podľa vás sloboda médií? Žartujete?

Radšej sa, decká, učte. Lebo to, čo produkuje Katedra žurnalistiky, je zatiaľ čistá katastrofa.

Pekný deň a malý odkaz od Immanuela Kanta – nebojte sa používať vlastný rozum

Zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

148 Points
Upvote Downvote
VIDEO: Matovič napadol voličov Smeru: Ste DEB*LI a mentálne ret*rdovaný! Zničili ste Slovensko! Budete deb*lne voliť aj za 100 rokov...

VIDEO: Matovič napadol voličov Smeru: Ste DEB*LI a mentálne ret*rdovaný! Zničili ste Slovensko! Budete deb*lne voliť aj za 100 rokov…

Majiteľ Dráčika rozpútal peklo: Kapitalizmus je duchovná prázdnota! Zakapal a je pred kolapsom!

Majiteľ Dráčika rozpútal peklo: Kapitalizmus je duchovná prázdnota! Zakapal a je pred kolapsom!