in

Chystá MEGAPROCES? Fico spôsobil zemetrasenie v RTVS: Pôjdeme Machajovi po krku! Oni vyhlásili vojnu Slovákom…

Chystá MEGAPROCES? Fico spôsobil zemetrasenie v RTVS: Pôjdeme Machajovi po krku! Oni vyhlásili vojnu Slovákom...

Chystá MEGAPROCES? Fico spôsobil zemetrasenie v RTVS: Pôjdeme Machajovi po krku! Oni vyhlásili vojnu Slovákom…

Chystá MEGAPROCES? Fico spôsobil zemetrasenie v RTVS: Pôjdeme Machajovi po krku! Oni vyhlásili vojnu Slovákom...
TASR

PÔJDEME MACHAJOVI PO KRKU – RTVS VYHLÁSILA VOJNU SLOVÁKOM

 

RTVS vyhlásila, že dnes v Sobotných dialógoch použila princíp prázdneho kresla. Oni sú ešte hlúpejší, než vyzerajú.

1. Ja len, že tento princíp znamená, že ak politická strana odmietne diskutovať s politickým protivníkom a nevyšle svojho zástupcu, oponenta robí jednému hosťovi moderátor.

2. Toľko teória. A teraz realita. Smer ponúkol do relácie mňa. Naď odmietol. To bol ešte utorok. Už v tej chvíli malo byť do OĽaNO odkázané, že ak Naď nepríde, bude tam Blaha sám. A namiesto zbabelého Naďa prázdne kreslo.

3. Ale nie, RTVS sa podhadzuje vládnej strane a na pokyn Naďa žiadala Smer o niekoho iného ako mňa. Tak sme ponúkli Mariána Kéryho.

4. Ten na poslednú chvíľu nemohol prísť, tak som prišiel ja – fyzicky som bol v rozhlase a Jančkárová klame, že Smer tam nemal zástupcu, a tak museli aplikovať prázdne kreslo.

5. Áno, zástupca Smeru nebol v štúdiu, ale iba iba preto, lebo ho SBS-kár nepustil cez vrátnicu na pokyn z RTVS. A to je neuveriteľný škandál, aký tu ešte v dejinách Slovenska nebol.

6. To, že v prípade prázdneho kresla má moderátor profesionálnu povinnosť oponovať hosťovi, akoby bol jeho protivník – to ani nespomínam. Jančkárová robí Naďovi a ďalším vládnym činiteľom iba úslužnú roztlieskavačku.

7. RTVS sa môže vyhovárať, koľko chce, ale podľa zákona musí dodržiavať pravidlo vyváženosti a nemôže opozícii prikazovať, koho smie posielať do relácií. Smer je demokratická strana a ak vyšle svojho podpredsedu, RTVS ho nemôže nevpustiť do štúdia. Bodka.

8. Viete si predstaviť, že by sme takéto niečo urobili my, keď sme vládli? Že by sme si povedali, že do relácie nepôjdeme s Matovičom či Sulíkom a keby sa tí dostavili, náš riaditeľ RTVS by ich nepustil cez vrátnicu? Už by tu bolo päťdesiat demaršov z Európskej únie.

9. Ale keď sa to stane Smeru, tak je všetko alright. Neuveriteľné. Ja by som chcel veľmi pekne poďakovať za podporu Robertovi Ficovi, ako aj celému Smeru – dostávam množstvo správ, ľudia už majú tejto cenzúry plné zuby.

10. A vidíte to už aj v uliciach. To, čo včera spontánne dokázali ľudia na Slavíne, bola niečo nádherné. Pokojne vzdali úctu Červenej armáde a vyzvali k mieru. Bez politikov, bez agitácie. Čistá ľudskosť. Urobili z Valla kompletného hlupáka. Klobúk dole.

11. Ľudí nedokážete oblbnúť jednostrannou propagandou. Výhoda demokracie je v tom, že v dialógu sa obrusujú hrany a ten opozičný kotol nebuchne, pretože sa ventil postupne uvoľňuje.

12. Ak ale budú brániť diskusii a do RTVS bude chodiť bez oponentúry Čaputova, Naď, Heger a tak ďalej – tak ten kotol jednoducho buchne. Burani pri moci robia školácke chyby.

13. A to nie je výnimka, ale trend. Pred týždňom bol Naď sám v TA3 – Dírer ho tam skoro požiadal o ruku. A potom dal debatku ďalších troch rusofóbov a ešte ich aj pochválil, ako kultivovane sa dá diskutovať, keď majú všetci rovnaký názor.

14. No jasné, tie najkultivovanejšie debaty prebiehajú v Saudskej Arábii, lebo tam môžeš mať iba jeden názor. Ale ak si Dírer či Jančkárová predstavujú demokratickú diskusiu tak, že tam bude spolu debatovať len Naď s Hegerom a Čaputovou, tak aj ten najväčší mentálny obmedzenec z bratislavskej kaviarne musí vidieť, že toto nie je demokracia a pluralita, ale totalita a cenzúra.

15. Machaj po tomto škandále musí odstúpiť. A rovnako Jančkárová a Hrivnák. Urobili z RTVS handru vládnej moci a kopú do opozície ako Naďovi žoldnieri.

Milí priatelia,

Smer sa bude tvrdo brániť. Bol prekročený Rubikon. Už nie je cesty späť. Cenzori nepatria do verejnoprávnych médií – cenzori patria do stredoveku.

Fico a Blaha ešte posledné slovo nepovedali a zdá sa, že začína tvrdý boj proti RTVS.

Viac povedal pred RTVS

https://youtu.be/HZyrQqIT7cs

 

Zdroj: Lubos Blaha

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Drsný vyhadzov z RTVS? Jančkárová zaživa tvrdý pád: Musí odstúpiť! Cenzori patria do stredoveku! Z RTVS handru vládnej moci a kopú do opozície ako Naďovi žoldnieri.

Drsný vyhadzov z RTVS? Jančkárová zaživa tvrdý pád: Musí odstúpiť! Cenzori patria do stredoveku! Z RTVS handru vládnej moci a kopú do opozície ako Naďovi žoldnieri.

Ťažká Nedeľa pre Západ: Člen NATO dodal Ukrajine tanky Leopard! Rusko vracia okamžitý úder...

Ťažká Nedeľa pre Západ: Člen NATO dodal Ukrajine tanky Leopard! Rusko vracia okamžitý úder…