in

Budúci prezident? Ráž spôsobil mediálne šialenstvo! Už dosť bolo sľubov! Ľudia potrebujú tohto politika…

Budúci prezident? Ráž spôsobil mediálne šialenstvo! Už dosť bolo sľubov! Ľudia potrebujú tohto politika...

Budúci prezident? Ráž spôsobil mediálne šialenstvo! Už dosť bolo sľubov! Ľudia potrebujú tohto politika…

Budúci prezident? Ráž spôsobil mediálne šialenstvo! Už dosť bolo sľubov! Ľudia potrebujú tohto politika...

 

Sledujte skupinu SMER-SD Robert Fico tu 

Milovaný aj nenávidený. Aj takto môžme hovoriť o frontmanovi kapely ELÁN Jožovi Rážovi, ktorý si za svojim názorom stojí. Miluje Rusko a USA hovorí ako o hrozbe. Kapitalizmus je pre neho cesta do pekla a podla jeho slov bol komunizmus o niečo lepší. Ľudia ho však nezvládli. Má rád Putina a tvrdí, že v Rusku sa bude rozprávať aj s taxikármi. Zatiaľ, čo Američanom nerozumie a necíti sa tam dobre.

Socializmus vs Kapitalizmus!

„Naopak socializmus, aj keď mal určité chyby, bol postavený na veľmi dobrej myšlienke, ktorá vychádzala z kresťanských princípov – každému dá, čo potrebuje a čo si zaslúži. Bohužiaľ, ľudia sú hlúpi a tak sa tejto ideológie zriekli a nahradili ju kapitalizmom, ktorý má od základu zlú filozofiu – pracuj, nakupuj, spotrebuj, zahoď.“

„Snažia sa zneužívať naše schopnosti pre svoje špinavé kšefty a parazitovať na našej popularite. Rozumiem im, ale to ešte neznamená, že s tým súhlasím.“ Porovnanie socialistických a súčasných papalášov: „Proti tým dnešným tí vtedajší boli zlatí a milí deduškovia. To boli dobrí ľudia… „Potrebovali by sme Husáka (Gustáv Husák, niekdajší prezident ČSSR), ale takého nemáme. Bol múdry, nenormálne schopný, trpezlivý a pokorný. Husák bol nenormálny politik.“ „Americká demokracia je cesta do pekla.“ „Neusiluj sa zbohatnúť za jednu noc.

Spevák Jožo Ráž si servítku pred ústa nedal a povedal meno na Prezidentského kandidáta. Za prezidenta by chcel predsedu strany SMER-SD Roberta Fica. Ráž ho považuje za najschopnejšieho politika na Slovensku.

Viac vo videu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Závažné dokumenty, ktoré nemali uzrieť svetlo sveta: "Lučanského MUČILI, DOBILI a ZABILI!

Závažné dokumenty, ktoré nemali uzrieť svetlo sveta: „Lučanského MUČILI, DOBILI a ZABILI!

Odpálili mu DEKEL! Matovič bez ochranky zažil PEKLO! Smeráci urobili nebojácny krok…