in

Budúci premiér? Stanke ma dosť politikov! Je nutná ZMENA…! Nebránim sa ďalšiemu potomkovi…

Budúci premiér? Stanke ma dosť politikov! Je nutná ZMENA...! Nebránim sa ďalšiemu potomkovi...

BUDÚCI PREMIER? Stanke  Je nutná ZMENA! Nebránim sa ďalšiemu potomkovi…

 

 

 

Úspešný slovenský herec Richard Stanke (56), ktorý sa otvorene hlási k LGBTI+ komunite, nám prezradil svoj pohľad na aktuálnu situáciu na Slovensku. Kompetentným adresoval drsné slová a tvrdí, že je potrebná zmena vo viacerých oblastiach. A priznal tiež, že sa nebráni ďalšiemu potomkovi!

Pred pár dňami sa v Bratislave konala slávnostná premiéra nového jojkárskeho seriálu s názvom Einstein. Jednu z hlavných postáv v ňom stvárňuje aj Richard Stanke. Herca sme v tejto súvislosti vyspovedali… No okrem toho, ako sa mu hrala nová postava, sme prebrali aj tému ohľadom LGBTI+, známy Slovák sa totiž k tejto komunite hrdo hlási.

„Do istej miery až ako absurdnú, pretože stále sa o tom vlastne ani nedebatuje. Doteraz som nezachytil z politických kruhov nejakú normálnu odbornú debatu a väčšinou ide len o zavádzajúce informácie a klamstvá,“ uviedol herec pre Topky.sk.

Neodpustil si právom ani poznámku, že: „Stále sa tu straší nejakými vecami, ktoré nie sú pravda,“ povedal Richard. Podľa neho je potrebná zmena hneď vo viacerých smeroch. „Legislatíva určite a hlavne aj rétorika ako o tom rozprávajú. Niektorí politici nastavili latku a otvorili vlastne hrádzu agresivity, vulgarite a myslím si, že aj niektorí politici sú nepriamo zodpovední za udalosti, ktoré sa odohrali pred niekoľkými mesiacmi,“ poznamenal herec, ktorý si v rozhovore zaspomínal na teroristický útok namierený voči LGBTI+ komunite, ktorý sa stal v októbri minulého roka.

Ako sme už naznačili, výchovu syna Vojtíška so svojím partnerom vníma úplne prirodzene a dokonca by si vedel predstaviť aj ďalšieho potomka. „Zatiaľ akože o tom nejak neuvažujem, ale čo nie je, môže byť. Nebránim sa tomu,“ dodal herec.

Zdroj: TOPKY

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Je to vonku: Putin odhaľuje ukrajinské jadrové spiknutie! Kyjev pripravuje spoločné so západom to, čo nikto nečakal

Je to vonku: Putin odhaľuje ukrajinské jadrové spiknutie! Kyjev pripravuje spoločné so západom to, čo nikto nečakal

NAJVÄČŠIA HANBA SLOVENSKEJ ŽURNALISTIKY! TA3 by po dnešku mala prísť k licenciu...

NAJVÄČŠIA HANBA SLOVENSKEJ ŽURNALISTIKY! TA3 by po dnešku mala prísť k licenciu…