in

Bude súdený za manipuláciu? Dírer schytal pľuvanec do tváre: Ty nedovzdelaný aktivista! Toto ťa čaká…

Bude súdený za manipuláciu? Dírer schytal pľuvanec do tváre: Ty nedovzdelaný aktivista! Toto ťa čaká...

Bude súdený za manipuláciu? Dírer schytal pľuvanec do tváre: Ty nedovzdelaný aktivista! Toto ťa čaká…

Bude súdený za manipuláciu? Dírer schytal pľuvanec do tváre: Ty nedovzdelaný aktivista! Toto ťa čaká...

 

Šéf agentúry Polis si všimol včerajšiu zaujímavú „jednostrannu“ debatu, ktorá nepredstavovala žiadnu úroveň. Podľa Baráneka by si mal dávať moderátor Dírer väčší pozor, pretože môže dopadnúť ako v USA. Ako príklad uviedol exriaditeľov Twitteru.

Televízia TA3 dnes prerazila ďalšie dno. Resp. jej premotivovaný, aktivistický moderátor, ktorý namiesto toho, aby moderoval, usmerňoval a podsúval svoje názory. Nehovoriac o tom, že napríklad vo zvýšenej miere využíval slovo „dezinformačný(á)“. Tak napríklad, podľa neho je stále dezinformáciou spochybňovanie tzv. „očkovania“.

Toto indivíduum zrejme nepostrehlo, že v Kongrese USA sa dnes otvorene hovorí o fatálnych následkoch tohto „očkovania“ v súvislosti s vyšetrovaním bývalých vedúcich pracovníkov Twitteru, ktorí cenzurovali názory odborníkov upozorňujúcich na možné riziká očkovania. Zrejme si nevšimol ani to, že v tzv. „západných“ médiách sa už otvorene píše o škodlivých účinkoch „očkovania“ proti Covid 19 a pomenuvávajú sa korelácie medzi týmto „očkovaním“ a masívne zvýšenou nadúmrtnosťou na srdcovo-cievne ochorenia, nárast onkologických ochorení atď…

Ďalej, tento nedovzdelaný aktivista sa oháňal aj ďalšou „dezinformáciou“, tým, že Rusi zasahovali do predvolebnej prezidentskej kampane v USA v prospech Trumpa. Vyšetrovanie nakoniec ukázalo, že to bola lož, ktorú vypustil volebný tím H. Clintonovej a médiá, ktoré túto lož zverejnili, sa museli aj ospravedlniť. Toto ale neprekáža aktivistickému moderátorovi manipulovať a klamať. Ukazuje sa, že kvalifikáciou na vykonávanie čohokoľvek nemôže byť iba coming out, ktorým sa v dnešnom svete dotyčný, žiaľ, stáva celebritou a chráneným druhom. Chránený, nechránený, takéhoto moderátora by som po dnešnej relácii na hodinu vyhodil. Nehovoriac o zostave pozvaných hostí, kde jej časť klamlivo eufemisticky nazval „opozíciou“, čo bola pravda iba formálne, lebo názorovo išlo o jeden ideologický prúd tesaných nezmyslov, pomenovaných, mylne, faktami.
Nechápem vedenie TA3, že takto roztopašne a s neuveriteľnou ľahkosťou stráca dobrovoľne kredit a namiesto informovania zavádza a robí aktivistickú politiku.

V krátkom čase je to už druhý neakceptovateľný prešľap tejto televízie, ktorým ešte viac preráža už prerazené dno po tom, ako cenzorovala Jeffreyho Sachsa, jedného z najuznávanejších svetových ekonómov. Odporúčam aj vedeniu a redaktorom TA3, aby si pozreli videá z „grilovania“ exriaditeľov Twitteru v Kongrese USA, kvôli manipulácii  a cenzurovaniu „nevhodných“ názorov na Covid a na „očkovanie“ proti tejto chorobe. Lebo niečo podobné čaká aj ich.

Komentár analytika a šéfa agentúry POLIS Jána Baráneka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

CHYSTÁ MEGAPROCES? Harabin spôsobil PEKLO u Čaputovej: Čaká vás nový Norimberský súd...

CHYSTÁ MEGAPROCES? Harabin spôsobil PEKLO u Čaputovej: Čaká vás nový Norimberský súd…

ZRADIL VOLIČOV! Fico urobil poriadok s Pellegrinim raz a navždy: KONIEC! Už žiadne falošné hry!

ZRADIL VOLIČOV! Fico urobil poriadok s Pellegrinim raz a navždy: KONIEC! Už žiadne falošné hry!