in

Bude jeho žalobca! Po zločinoch prichádza tvrdý trest! Igor Matovič si vypočul tvrdý verdikt! 

Bude jeho žalobca! Po zločinoch prichádza tvrdý trest! Igor Matovič si vypočul tvrdý verdikt! 

Bude jeho žalobca! Po zločinoch prichádza trest! Igor Matovič si vypočul tvrdý verdikt! Ani Pavlinka mu nepomôže

Bude jeho žalobca! Po zločinoch prichádza tvrdý trest! Igor Matovič si vypočul tvrdý verdikt! 

 

Sleduj skupinu Žiadame nanovo vyšetriť smrť Generála Lučanského 

Sleduj skupinu SMER-SD Robert Fico tu 

Smer vitaz volieb 

Známa košická právnička JUDr. Adriana Krajníková sa cíti poškodená „konaním psychopata Igora Matoviča a úradníka ministerstva“, ktorí sa pokúsili ju uviesť do omylu, že strana „tohto psychopata“ je štátnym útvarom a psychopat je predsedom vlády štátu.

Advokátku Adrianu Krajníkovú pobúrilo, že MV SR Igorovi Matovičovi zaregistrovalo nový názov strany. Ministerských úradníkov, ktorí to umožnili, nazýva spolupáchateľmi Matovičovho trestného prešľapu. Právnička nazýva Matoviča „kovaným psychopatom“ a pripomína, že svojho času mu zobali z ruky všetci ústavní činitelia aj akademici práva a medicíny.

Bude jeho žalobca! Po zločinoch prichádza tvrdý trest! Igor Matovič si vypočul tvrdý verdikt! 

Zmena názvu strany na „Slovensko“? „Vzali mu hračku a on si ju vzal späť,“hovorí o konaní Igora Matoviča právnička. Následne pripomína výrok lídra OĽaNO z novembra 2022. Vtedy povedal: „Nikto po nás nebude, my tu budeme vládnuť na veky!“

„Matovič, ktorého nenávidí celé Slovensko, dnes už aj podvedení rómski spoluobčania, sa stal predsedom Slovenska. Chcel „bláznom a dezolátom“ iba to najlepšie. A bude tu naveky, ako ten najväčší zlatý majestát,“ ironizuje právnička.

„Politické hnutie, ktorého predsedom je Igor Matovič, zmenilo dňa 25.10.2023 svoj názov OĽANO na názov  SLOVENSKO. Na jeho návrh bola vykonaná zmena v registri politických strán a politických hnutí vedenom na Ministerstve vnútra SR,“ informuje vo svojom najnovšom článku Adriana Krajníková.

Podľa nej je to ďalší z radu Matovičových trestných prešľapov. Tie sa mu podľa nej zbierajú. „V tomto prípade aj v spolupáchateľstve s úradníkom (úradníkmi) ministerstva, ktorý názov hnutia SLOVENSKO, zaregistroval do registra,“ myslí si právnička. „Igor Matovič, za pomoci úradníka Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, tak zneužil názov Slovenskej republiky pre vlastné účely, a spoločne uvádzajú tretie osoby  do omylu,“ pokračuje Krajníková.

Právnička vzápätí približuje, čo môže názov „Slovensko“ pre stranu, priniesť do praxe. Napríklad: „Igor Matovič, predseda Slovenska“, „Slovensko vyhlasuje …“, „Slovensko prijíma…“, „Slovensko sa verejne zaväzuje …“, a podobne.

Čo podľa nej budí klamlivú predstavu, že politická strana SLOVENSKO je štátny útvar Slovensko. „Že Igor Matovič, ako predseda SLOVENSKA, je predsedom vlády, t. j. premiérom Slovenska, alebo absolútnym lídrom Slovenska,“ dodáva Adriana Krajníková.

Ďalej, že „ideológia strany je ideológiou Slovenska, že vyhlásenia, záväzky, verejné prísľuby a pod. strany sú vyhlásenia, záväzky, verejné prísľuby Slovenskej republiky, a pod. Nie každý správne rozlišuje orgány ústavného zriadenia a funkcie ústavných činiteľov,“ upozornila Krajníková.

Podľa nej to rovnako vníma aj verejnosť, ktorá sa voči strane SLOVENSKO masívne ohradila v médiách a na sociálnych sieťach. „Ministerstvo vnútra SR na to iba odkázalo, že nemalo zákonnú možnosť nezapísať uvedený názov,“ čuduje sa Krajníková.

V prvom rade treba povedať, že Igor Matovič, kovaný psychopat, ktorému svojho času zobali z ruky všetci ústavní činitelia, tiež akademici práva a medicíny, dostal Slovensko do ťažkých právnych absurdít. Z tých sa bude ešte dlho spamätávať. Ak vôbec sa z toho dostane…“ obáva sa Krajníková.

Vzápätí dodáva, že ak by existovala klinika psychiatrie pre štát, určite by ten náš potreboval okamžitú hospitalizáciu. „Vďaka Matovičovi, ale aj Čaputovej, ktorí ho zlomili,“ nedaruje nič ani prezidentke.

Krajníková upozorňuje, že podľa precedensu, ktorý práve úradníci ministerstva predviedli, môže dôjsť ešte k absurdnejším situáciám. „Už stačí iba vyčkať, aby zajtra predseda Slovenska splodil s Pavlínkou ďalšie dieťa, dal mu krstné meno SLOVENSKO, a úradník to zapíše do matriky. Že je to nemožné…? Naopak,“ upozorňuje Adriana Krajníková.

Následne pripája aj trestné oznámenie, ktoré v tejto súvislosti podáva.

Text trestného oznámenia, ktoré právnička podala, si môžete pozrieť TU.

Právnička sa cíti poškodená „konaním psychopata Igora Matoviča a úradníka ministerstva“, ktorí sa pokúsili ju uviesť do omylu, že strana „tohto psychopata“ je štátnym útvarom a psychopat je predsedom vlády štátu.

„Ako občan Slovenskej republiky sa cítim poškodená tiež tým, že psychopat sa vysmieva z celého Slovenska, ako sa stal „šéfom celého Slovenska“,“ dodáva Krajníková.

Podľa nej Matovič už zmenil Slovensko z právneho štátu na organizovaný policajno-mafiánsky útvar, prenasledujúci a vraždiaci svojich oponentov. Preto veci známa právnička nemieni nechať len tak.

„Vo veci zmenu názvy strany Igora Matoviča som pripravila na neho a na neznámu osobu, úradníka Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, trestné oznámenie. Pripravila som tiež podnet na Ministerstvo vnútra, aby tento absurdne nezákonný stav, že politická strana má ako svoj názov zapísaný názov štátu, bol zosúladený so zákonom,“ informuje na záver. A to nie je všetko.

Bude jeho žalobca! Po zločinoch prichádza tvrdý trest! Igor Matovič si vypočul tvrdý verdikt!  Bude jeho žalobca! Po zločinoch prichádza tvrdý trest! Igor Matovič si vypočul tvrdý verdikt! 

Krajníková pripravila aj petíciu na podporu trestného oznámenia. A žiada občanov o podporu. „Pretože inak psychopat pôjde ďalej…,“ dodáva právnička na záver.

Zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

VIDEO: Spevák Jožo Ráž o situácii na Slovensku: Keby som povedal, čo si myslím, tak ma ZAVRÚ!

VIDEO: Spevák Jožo Ráž o situácii na Slovensku: Keby som povedal, čo si myslím, tak ma ZAVRÚ!

Šimečka odmietol rozprávať s dezolátmi! Chmelár mu vylepil po papuli! Ty primitív! Toto je na trestný čin hanobenia národa…

Šimečka odmietol rozprávať s dezolátmi! Chmelár mu vylepil po papuli! Ty primitív! Toto je na trestný čin hanobenia národa…