in

Bublina praskla! Príslušník SIS odhalil desivé VIDEO: Nicholson mal prsty vo vražde Kuciaka! Lipšic je upratovačka

Bublina praskla! Príslušník SIS odhalil desivé VIDEO: Nicholson mal prsty vo vražde Kuciaka! Lipšic je upratovačka

Je to vonku! Príslušník SIS odhalil desivé video: Nicholson mal prsty vo vražde Kuciaka! Lipšic je upratovačka

Sleduj skupinu SMER-SD Robert Fico 

Srdcom pre SMER, smerom k lepšej budúcnosti 

 

Bublina praskla! Príslušník SIS odhalil desivé VIDEO: Nicholson mal prsty vo vražde Kuciaka! Lipšic je upratovačka

Bývalý dôstojník Slovenskej informačnej služby Pavol Forisch tvrdí, že investigativny novinár Tom Nicholson mal prsty vo vražde novinára Kuciaka aj právnika Valka. Podľa slov Pavla Forischa bol súčasný špeciálny prokurátor Daniel Lipšic ako upratovačka. Tieto informácie odprezentoval Forisch v rádiu Infovojna ešte v roku 2020

Forisch sedel viac ako rok vo väzbe v Nórsku. Dnes je na slobode a zdá sa, že ide bojovať za Slovensko ešte viac ako predtým.

Viac vo videu

Pred komou a väzbou Forisch otvorene poukazuje na nitky, ktoré vedú na trojicu Haščak, Nicholson a Lipšic. Dnes je Forisch späť a zdá sa, že pravý súboj o pravdu práve začína.

Akciu financoval Jaroslav Haščák a spolupodieľal sa na vražde Tom Nicholson … uviedol v druhej časti projektu Z tmy na svetlo“ Pavol Forisch, ktorý sa k vražde Jána Kuciaka vyjadruje v tomto duchu od začiatku vyšetrovania.

V spise vedenom vo veci vraždy Kuciaka je x dôkazov, ktoré vyvracajú vinu Mariána Kočnera na vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej respektíve vyvracajú aj podiel Aleny Zsuzsovej na vražde, ale pravdupovediac je aj veľmi veľa podstatných informácií, ktoré buď úmyselne alebo z nedbanlivosti polícia doposiaľ prehliadala.

Nesporne však od začiatku vyšetrovania bolo zjavné, že médiá dostali nielen k osobe Jána Kuciaka, ale aj ku skutku jednotne vypracovanú verziu s vopred nastavenými mantinelmi a v atmosfére vybičovanej emóciami bolo podstatne jednoduchšie manipulovať verejnou mienkou a nastaviť spoločenskú klímu podľa potrieb osôb zodpovedných za vraždu.

Pavol Forisch nielenže jednoznačne vyvracia podiel Mariána Kočnera a Aleny Zsuzsovej na vražde Jána Kuciaka, ale aj rozbíja rozprávku o nadprirodzených schopnostiach Jána Kuciaka. Z rôinych vyšetrovacích spisov zisťujeme nielen to, že citlivé informácie z tresných spisov, prípadne spisov SIS dodávavali Jánovi Kuciakovi dôstojníci SIS, ale aj politici, ktorí podľa Forischa lietali a“ sračkách prevrate“.

V druhej časti projektu Z tmy na svetlo popisuje spoluprácu na diskreditačnej kampani tz. Mladých pušiek, dohodu s Danielom Lipšicom a Vladimírom Pčolinským na likvidácii Mariána Kočnera.

Kauza Bonaparte mala spláchnuť nielen Bašternáka, ale predovšetkým Kočnera a Fica
Prenajímateľa bytu Róberta Fica sa nepodarilo spojiť so žiadnou Baštrnákovou kauzou a vrieskanie o dva a pol tisícovom nájme Roberta Fica je dnes len smiech … nakoľko z platu premiéra a právničky nemôže byť problém nájom zvládnuť uhradiť a zdokladovať. Otázkou zostáva, či by novinári, ktorí na Fica dlhodobo útočia dokázali svoj majetok a náklady upratať do zdanených príjmov. Pravdepodobne nedokázali. V konečnom dôsledku ani Mariána Kočnera sa nepodarilo spláchnuť kauzou Bonaparte.

Prvá dohoda na likvidácii Kočnera medzi Forischom a Lipšicom
Pavol Forisch: „S Lipšicom som sa dostal do kontaktu, keď sme robili kauzu Bašternák – Kočner, doniesol ho vznik stretnutie vtedy Jožo Rajtár. Lipšic tam došiel aj s Pčolinským. Vtedy, vtedy tam prebehla nejaká dohoda o spolupráci, teda, že…že budeme naďalej pracovať na Bonaparte a tých ostatných, na tých veciach, ktorých sme pracovali aj bez tej dohody, len teda išlo o nejaké … chceli nás podporiť ako by som to povedal …vtedy sme sa bavili o Kočnerovi ja som mu totiž povedal, že bude mať obrovský problém lebo Váš Kollár je zapletený v tých DPH cez svojho riaditeľa Fan rádia – Zimana… Oni povedali, že oni ho potrebujú len teda na tú stranu, že má teda takú tú základňu tých ľudí, ktorí ho majú radi, a že cez neho a jeho meno urobia politickú stranu a toto ich vôbec nezaujímalo … Mne to povedali bol pritom Pčolinský aj Rajtár tak …potom tá debata pokračovala ku Kočnerovi kedy povedali, že jemu je aj tak koniec a je proste jedno, čo sa na neho vytiahne, ale aby sa to kopilo a bolo toho čo najviac…mne to bola taká zvláštna reakcia, že im vôbec neprekážalo, že on má taký obrovský problém Boris Kollár kvôli DPH,…ale to je normálne v politike tam vôbec nepoznáš kamaráta… to bol taký prvý kontakt s ním …

Koniec Kočnera
Ak si spomenieme na tlačové konferencie tzv. “ Mladých pušiek “ a následné tlačovky, na ktorých Marián Kočner systematicky vyvracal vyjadrenia – Ľubomíra Galku, Jozefa Rajtára, Borisa Kollára a Daniela Lipšica, zistíme, že k prvej dohode medzi Pavlom Forischom a Danielom Lipšicom došlo v priebehu roku 2015, pred založením strany Sme rodina.

Druhú dohodu uzatvorili podľa Forischa v rokoch 2016 – 2017
Pavol Forisch opisuje stetnutie , na ktorom sa dohodli nasledovne: „Potom bol … ešte na Zlatej nohe aj s Pčolinským, došli k nám do kancelárie, teda ku mne do kancelárie … na tie mapy, ktoré sa pripravovali v tej veľkoplošné 2017, kedy sa robila kauza Bašternák, Kočner – 2016 – 17 … vtedy sme sa dohodli na tom pokračovaní… ešte na tomto stretnutí … on chcel financovať tú akciu … financoval, ale nie dokonca …“

V týchto dňoch nám istý mienkotvorný denník podsúval informáciu, že spolupráca Pčolinského a Daniela Lipšica, pravdepodobne aj Lipšica s Krajňákom skončila založením strany Sme rodina. Zo spisu zo sledovania Apache Baru a kaviarne u Krajniaka vyplýva pravý opak,

V roku 2015 sa Lipšicova klika rozliezli po rôznych stranách iba z jediného dôvodu: Získať vo voľbách niekoľko percent volebných hlasov, ktoých súčet by priniesol tzv. „demokratickú opozíciu do vlády“. Opoziční politici si plne uvedomovali, že nemajú žiadnu šancu v rovnom súboji vyhrať voľby.

PS: Vážený pán Forisch skôr ako sa najbližšie začnete navážať do mňa, a dehonestovať informácie získané z trestných spisov Skúste si vyhodnotiť úspešnosť Vašich trestných oznámení … a zamyslieť sa nad tým o čom sudcovia rozhodujú pred súdom …. ešte stále totiž posudzujú a vyhodnocujú obsah trestných spisov

Zdroj: Eurorespekt

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Náhly SKRAT po relácii! Prezidentka Čaputová zažila najhoršiu porážku v živote: Skončila ste! Plačete na nesprávnom hrobe!

Náhly SKRAT po relácii! Prezidentka Čaputová zažila najhoršiu porážku v živote: Skončila ste! Plačete na nesprávnom hrobe!

NEZASTAVITEĽNÝ! Masu Slovákov ovládol jeden muž! Ficov najdojímavejši moment v kariére: Ideme VYHRAŤ voľby a postavíme skúsený vládu...

NEZASTAVITEĽNÝ! Masu Slovákov ovládol jeden muž! Ficov najdojímavejši moment v kariére: Ideme VYHRAŤ voľby a postavíme skúsený vládu…