in

Blaha zaťal do živého: Ste krvavé beštie! Nebyť Západných mocnosti, na Ukrajine už mohol byť mier!

Blaha zaťal do živého: Ste krvavé beštie! Nebyť Západných mocnosti, na Ukrajine už mohol byť mier!
Zdroj: zdroj: TIBOR SOMOGYI, Foto N – Tomáš Benedikovič

Blaha zaťal do živého: Ste krvavé beštie! Nebyť Západných mocnosti, na Ukrajine už mohol byť mier!

Blaha zaťal do živého: Ste krvavé beštie! Nebyť Západných mocnosti, na Ukrajine už mohol byť mier!
Zdroj: zdroj: TIBOR SOMOGYI, Foto N – Tomáš Benedikovič

NEBYŤ ZÁPADNÝCH MOCNOSTÍ, NA UKRAJINE UŽ MOHOL BYŤ MIER!

 

Na Ukrajine už v apríli mohol byť mier. Nemuseli sme sa tu trápiť s energetickým infernom. Ukrajinci nemuseli umierať. Nehrozila by jadrová vojna. Nič z toho. Ale Západ nechcel…

1. Podľa renomovaného amerického časopisu Foreign Affairs bola v apríli dohoda na stole. Rusko by definitívne získalo Krym a veľkú časť Donbasu a inak by sa stiahlo.

2. Ukrajina by na oplátku sľúbila, že sa nebude uchádzať o členstvo v NATO. Rokovania sa vyvíjali sľubne – Rusi aj Ukrajinci sa údajne chceli dohodnúť.

3. A potom zasiahol Západ. Do Kyjeva nečakane namašíroval vtedajší britský premiér B. Johnson. B ako Butcher. A Zelenskému rozdal pokyny – Západ s mierom nesúhlasí.

4. Stratégia Západu je čo najdlhšia vojna. Americké zbrojovky zarábajú, LNG plyn sa predáva ostošesť, nenávidené Rusko je vo vojne, Západ môže veselo šíriť rasistickú zlobu proti Rusom.

5. A tak aj bolo. Zelenského bábkový režim mier odmietol. A desiatky tisíc Ukrajincov, ktorí odvtedy zomreli, sú v skutočnosti obete Západu.

6. Rusko sa medzitým nadychuje k novej ofenzíve. Český profesor Oskar Krejčí, z ktorého kníh sme sa kedysi učili o geopolitike, konštatuje, že „medveď sa len prebúdza“.

7. O dva mesiace bude pripravených státisíce nových ruských vojakov. Ruské rezervy sú prakticky nevyčerpateľné. A Rusko sa nikdy nepoddá – hrozí obrovské krviprelievanie.

8. Potvrdzuje to aj bývalý americký spravodajský dôstojník Scott Ritter, ktorý sa vyjadril: „Ak sa NATO nestiahne, tak sme jednu sekundu od jadrovej vojny.“

9. Americký expert vysvetľuje, že akonáhle prešli referendá na Donbase, Rusko bude vnímať útoky na Donbas ako „útoky na Matku Rus“. A Rusko bude reagovať podľa toho. Už neexistujú červené čiary, ktoré by nebolo ochotné prekročiť. Toto sme chceli?

10. Ritter doslova hovorí toto: „Ak chce NATO ohrozovať existenciu Ruska tým, že bude priamo či nepriamo ohrozovať Matku Rus prostredníctvom ukrajinského zástupcu (proxy), potom Rusko využije akýkoľvek prostriedok na to, aby NATO porazilo – vrátane jadrových zbraní.“

11. Po mesiacoch stupídnych sankcií je situácia vážnejšia, než kedykoľvek predtým. Rusko sa nestiahlo a naopak, hrozí ďaleko väčší spor. My budeme mrznúť, Ukrajinci umierať – a USA bude na tom bohatnúť. Na čo je to dobré?

12. Medzitým v Taliansku vyhrala voľby nacionálna pravica. Z Bruselu už Ursula von der Leyen vykrikuje, ako sa bude EÚ Talianom mstiť za ich demokratickú voľbu.

13. Salvini jej spakruky odkázal, nech odstúpi. To, čo si dovoľuje Brusel, je naozaj cez všetky čiary: správajú sa k členským štátom ako ku kolóniám. Problém je ale inde. V Taliansku na čele vlády nebude Salvini, ale Meloniová.

14. Meloniovej strana má korene v Mussoliniho fašistickom hnutí. Ale pre Západ je dôležité, že na rozdiel od Salviniho podporuje sankcie proti Rusku aj dodávky zbraní. Nič iné veľkých „liberálov“ nezaujíma.

15. Západ Meloniovej odpustí všetko, aj Mussoliniho. Dôležité je, že nenávidí Rusko. Už som sa dokonca v liberálnom Economiste dočítal, že s krajnou pravicou treba spolupracovať – že izolácia nikam nevedie. Časy sa menia. Holahej.

Milí priatelia,

nalejme si čisté víno: západný liberálno-fašistický establišment chce vojnu. Za každú cenu. Chce zničiť Rusko.

A my na to máme doplácať svojou životnou úrovňou a bezpečím. Ženú nás do vojny, ktorá sa nedá vyhrať.

Už dávno mohol byť mier – krv na rukách majú aj slovenskí vojnoví štváči na čele s Čaputovou, Hegerom a Naďom. Takto si ich budú dejiny pamätať – ako krvavé beštie.

Komentár opozičného poslanca Blahu 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Pročkova óda na Matoviča: On nie je len líder! Je to osobnosť za ktorým idú ľudia! Je uvažujúci človek

Pročkova óda na Matoviča: On nie je len líder! Je to osobnosť za ktorým idú ľudia! Je uvažujúci človek

Cigániková napadla novinára: Si IDIOT a KRETÉN! Neúspešný a zakomplexovaný šašo bez frajerky...

Cigániková napadla novinára: Si IDIOT a KRETÉN! Neúspešný a zakomplexovaný šašo bez frajerky…