in

Blaha šokuje: Stále čakám, že Putinovi udelia Nobelovku za medicínu! Vyriešil Covid za pár hodín

Blaha šokuje: Stále čakám, že Putinovi udelia Nobelovku za medicínu! Vyriešil Covid za pár hodín
Zdroj: SITA/AP, Sergei Bobylev, TASR

Blaha šokuje: Stále čakám, že Putinovi udelia Nobelovku za medicínu! Vyriešil Covid za pár hodín

Blaha šokuje: Stále čakám, že Putinovi udelia Nobelovku za medicínu! Vyriešil Covid za pár hodín
Zdroj: SITA/AP, Sergei Bobylev, TASR

Opozičný poslanec, ktorý bol sociálnou sieťou Facebook vypnutý pokračuje aj naďalej v ostrých komentároch ale už na sociálnej sieti Telegram, kde sa teší veľkej fanušíkovskej základní. Blaha si tak v najnovšom komentári kopol do médií a Putinovi by dokonca dal nobelovu cenu za medicinu.

 

LIBERÁLNYM MÉDIÁM ZVONÍ UMIERAČIK

Myslím, že v spoločnosti sa niečo zlomilo. Hrniec prekypel.

1. Po tom, čo v utorok Markíza označila tisíce ľudí za dezolátov, liberálna kaviareň spľasla. Až na najhlúpejšie výnimky (pozdravujeme Zuzanu Hanzelovú) všetci Markízu odsúdili – dnešný článok Daga Daniša, v ktorom naložil aktivistickým médiám, stojí za prečítanie. Kotol vybuchol.

2. Liberálnych redakcií z Markízy, SME, Denníka N, Aktualít a najnovšie aj Pravdy už majú všetci plné zuby. Kádrujú profesorov, ponižujú bežných ľudí, šíria nenávisť voči iným názorom, odsudzujú, popravujú.

3. Dag Daniš o tom dnes písal v Štandarde. Zažili sme si to všetci. Keď vypukol Covid a my sme išli protestovať proti šialeným opatreniam vlády, robili z nás „dezolátov“. Naď z OĽaNO nadával ľuďom do „opíc“, Krúpa z SaS ich hejtoval ako „luzu“.

4. Ukázalo sa, že sme mali pravdu. Opatrenia vlády boli zničujúce, slobodu nám brali hlava-nehlava, robili na nás fatálne experimenty. Ľudia boli právom nahnevaní – žiadna iná vláda v Európe sa nevykašľala na svojich občanov tak, ako tá Matovičova. Ale médiá poslušne kričali spolu s vládou – vraj sme dezoláti a extrémisti.

5. Potom prišla očkovacia hystéria. Každý, kto mal iný názor ako Čaputová a americké farmafirmy, bol dezolát a extrémista. Nevzdelané tínedžerky z liberálnych redakcií poučovali profesorov a uznávaných lekárov, doktora Lakotu prenasledovali na SAV-ke, z nositeľa Nobelovej ceny Montagniera robili blázna… A za jediný etalón vedy tu vyhlasovali obskúrnych Čekanov či Sabakov.

6. Keď ste spomenuli, že vírus mohli vypustiť v amerických laboratóriách, robili z vás konšpirátora. Dnes aj vedci z renomovaného Lancetu pripúšťajú, že to tak mohlo byť. Liberálne kaviarne na čele s Čaputovou vrieskali, že očkovanie je sloboda a láska a spása a tak. Úplne že nové náboženstvo.

7. Každý, kto mal iný názor, bol vyhlásený za extrém. Na mňa dokonca začali poľovať vo Facebooku a prišli prvé blokácie. Výsledok? Dnes je jasné, že očkovanie proti vírusom nemalo ten efekt, aký sľubovali liberálne kaviarne. Všetko to bol podfuk, na ktorom sa napakovali farmafirmy a ich poskokovia. A my, čo sme bránili slobodu ľudí, sme boli neprávom označovaní za extrém.

8. Keď vypukla vojna na Ukrajine, vírus náhle záhadne zmizol. Ešte stále čakám, že Putinovi udelia Nobelovku za medicínu – vyriešil Covid za pár hodín. Odkedy začal konflikt na Ukrajine, pandémia prestala existovať.

9. Liberálni fanatici z médií dostali novú úlohu – za extrémistu a dezoláta označiť každého, kto chce mier. Prví sme si to samozrejme odskákali my v Smere. Lebo sme si dovolili hovoriť nahlas, že odmietame nenávisť voči Rusku a za vojnu na Ukrajine môžu v prvom rade Američania a západné krajiny. Klasika – zase sme všetci boli extrém. A dezoláti.

10. O pár mesiacov v prieskumoch zistilo, že Rusom v konflikte so Západom drží palce 52% Slovákov. A liberálne médiá nechápu, čo robia zle. Ja vám poviem, čo robíte zle. Prestali ste byť novinármi. Likvidujete slobodu. Každého, kto má iný názor, osočujete a gniavite. Sú za vami milióny z rôznych sorosovských fondov a prostredníctvom svojej mediálnej sily viete ľuďom zničiť život. Nie ste novinári, ale inkvizítori.

11. Na základe mediálneho tlaku týchto premotivovaných zväzáčikov ma chceli vyhodiť zo SAV-ky, zakázali moju knihu, vyhodili ma ako učiteľa zo školy, zobrali mi účet na sociálnych sieťach a s asistenciou sebastrednej sorosovskej prezidentky mi zobrali aj moju slobodu slova. Podobný osud čakal množstvo ľudí na Slovensku – stačilo, že mali iný názor na vojnu na Ukrajine. Motorkárovi Hambálkovi dokonca zmrazili majetok. Rezali a rúbali. Do krve.

12. Odrazu bolo módne kričať banderovské fašistické pozdravy. Vzývať mafiánsky a skorumpovaný Zelenského režim. Obhajovať eskaláciu konfliktu a šíriť rasovú nenávisť voči ruskému národu. A ešte bolo treba aj povinne vytlieskavať Čaputovú s Hegerom za to, že schvaľujú sankcie, kvôli ktorým dnes kolabuje slovenská ekonomika.

13. A keď sme my vyzývali k zdravému rozumu, tak z nás robili zradcov a Putinových agentov. A samozrejme – extrémistov a dezolátov.

14. A tu máte výsledok. Rusko neuhlo ani o milimeter a dnes pristúpilo k mobilizácii. Vojna eskaluje a budú umierať ľudia, v desaťtisícoch. Možno celé roky. Len preto, že americkí vojnoví štváči potrebovali, aby expandovalo NATO. Hrozí jadrová vojna a ľudia už toho majú akurát tak po krk. Sú v uliciach a chcú to, čo bolo dlho samozrejmosťou – chlieb a mier.

15. A najlepšie, čo v takejto chvíli napadne Markízu, je opäť všetkých týchto dobrých ľudí označiť za „dezolátov“. Trpezlivosť pretiekla. Už toho má plné zuby celé Slovensko. Vo všetkom sme mali pravdu.

16. A hlavne – máme právo na iný názor, či sa to médiám páči alebo nie. Ich ideologická nadpráca nemá so žurnalistikou nič spoločné – premenili sa na inkvizičné tribunály a chrlia jednostrannú propagandu. Čo je však najhoršie: stratili akékoľvek zábrany a bohapusto nadávajú vlastným spoluobčanom. Tentoraz sa im to len tak neprepečie.

17. Darmo budem teraz oznamovať, že končím s Markízou – nezapol som tú primitívnu televíziu už niekoľko rokov. Nepozerám slovenské televízie, nemám záujem o mediálnu žumpu. Sledujem alternatívu, čítam zahraničnú tlač, pozerám všetko možné, len nie tento slovenský liberálny brak. Už roky.

18. Bolo by lacné napísať, že ich na protest prestanem sledovať, lebo žiaden normálny človek ich už dávno sledovať nemôže. Obracal by sa mu žalúdok.

19. Ale jedno im naozaj prajem. Presne ako dnes vyhlásil Robert Fico – aby dopadli tak ako Denník N, ktorý rekordne stráca čitateľov. Tá ich arogancia je neúnosná. Už stačilo. Ak majú Slovákov za „dezolátov“, prečo by ich mali Slováci ďalej sledovať a nechať sa urážať?

20. Andrej Sládkovič to kedysi napísal krásne – a keby dnes žil, celkom isto by Markíze odkázal:

Nehaňte ľud môj, ústa nečisté!
že odhodok on je hlúpy;
múdrosťou jeho vykúpení ste
a ešte vás raz vykúpi!

Skončili ste, liberálne médiá. Skončili ste.

https://youtu.be/VH_akF1RdnU

Zdroj: Ľuboš Blaha/Telegram

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Tak toto tu ešte nebolo! Fico sa postavil pred rečnícky pult a spojil celý parlament: Potrebujeme okamžité riešenia pre ľudí a firmy

Tak toto tu ešte nebolo! Fico sa postavil pred rečnícky pult a spojil celý parlament: Potrebujeme okamžité riešenia pre ľudí a firmy

RANA ako z dela! Syn Generála Lučanského vracia úder: Pán Hamran mňa nezaujímajú vaše falošné dilemy

RANA ako z dela! Syn Generála Lučanského vracia úder: Pán Hamran mňa nezaujímajú vaše falošné dilemy