in

Bitka v priamom prenose! Minister Korčok stratil nervy: „Buď to budete moderovať alebo ja sa otočím a pôjdem preč…“

Bitka v priamom prenose! Minister Korčok stratil nervy: "Buď to budete moderovať alebo ja sa otočím a pôjdem preč..."
Zdroj: Na Telo/Markíza

Bitka v priamom prenose! Minister Korčok stratil nervy: „Buď to budete moderovať alebo ja sa otočím a pôjdem preč…“

Bitka v priamom prenose! Minister Korčok stratil nervy: "Buď to budete moderovať alebo ja sa otočím a pôjdem preč..."
Zdroj: Na Telo/Markíza

Dneška politická diskusia sa zmenila na gladiatorský zápas medzi ministrom zahraničných vecí Korčokom a opozičným poslancom Blanárom. Moderátor Michal Kovačič doslova a dopísmena nemal šancu zakročiť. Minister chcel dokonca ukončiť debatu a s priameho prenosu odísť.

„Pán Blanár prepáčte, budem vám musieť nechať vypnúť mikrofón prvýkrát v tejto relácii, pretože už sme mali pokračovať v dôležitých témach a nedostávame sa k nim,“ upozornil podpredsedu Smeru-SD Kovačič.

Obaja diskutujúci sa venovali aj situácii v súvislosti s predsedom Smer-SD Robertom Ficom a exministrom vnútra Robertom Kaliňákom. Podpredseda Smeru-SD uviedol, že takýmto spôsobom sa snažia umlčať opozičného lídra. Minister zahraničných vecí sa k veci nechcel vyjadrovať, pretože to „neprináleží politikom“. Poukázal však na to, že práve Smer-SD celú situáciu politizuje. „To je už absolútny cynizmus, keď vy hovorete, že Robert Fico je whistleblower,“ rozhorčene skonštatoval Korčok na adresu Blanára. Ten ho zase na oplátku tiež označil za cynika. Blanár mu pripomenul mu, že pôsobil vo vláde Roberta Fica, pričom jeden rok bol zastupujúcim ministrom zahraničných vecí. „A nepovedal ste jediné slovo a teraz kritizujete Roberta Fica. Ja to neviem inak nazvať ako cynizmus.“

Korčok smerákovi na to obvinil smeráka z zo zavádzania slovenskej spoločnosti a o tom, že Smer-SD bráni OČTK vo vyšetrovaní. Na to sa ho Blanár opýtal: „Ako bránime?“ Korčok sa po tejto otázke politického oponenta obrátil na moderátora Michala Kovačiča so slovami: „Pán moderátor, buď to budete moderovať alebo ja sa otočím a pôjdem preč!“

Blanár však Korčokovi ešte pripomenul, že Smer-SD nemá v rukách políciu. Korčok mu na to pripomenul, že má dnes meniny a Kovačič o niečo neskôr zrejme nakrátko vypol dnešnému meninovému oslávencovi zo Smeru aj mikrofón. „Pán Blanár prepáčte, budem vám musieť nechať vypnúť mikrofón prvýkrát v tejto relácii, pretože už sme mali pokračovať v dôležitých témach a nedostávame sa k nim,“ vysvetlil podpredsedovi Smeru-SD Kovačič.

 

Zdroj: EREPORT

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Remišová odhalila tajomstvo úspechu: Sympatická ministerka sa vrátila do školských čias! Neuveríte, čo predviedla...

Remišová odhalila tajomstvo úspechu: Sympatická ministerka sa vrátila do školských čias! Neuveríte, čo predviedla…

DRÁMA po relácii! Žiaka napadol fanúšik Smeru: "V utorok sa poser*ete! Čaputová zdrhne s Naďom do USA..."

DRÁMA po relácii! Žiaka napadol fanúšik Smeru: „V utorok sa poser*ete! Čaputová zdrhne s Naďom do USA…“