in

Balí kufre a uteká zo Slovenska? Zsuzsová začala spievať! Toto je Lipšicov KONIEC! Tajomstvo odhalené

Balí kufre a uteká zo Slovenska? Zsuzsová začala spievať! Toto je Lipšicov KONIEC! Tajomstvo odhalené

Balí kufre a uteká zo Slovenska? Zsuzsová začala spievať! Toto je Lipšicov KONIEC! Tajomstvo odhalené

Sleduj skupinu SMER-SD ROBERT FICO TU

 
Balí kufre a uteká zo Slovenska? Zsuzsová začala spievať! Toto je Lipšicov KONIEC! Tajomstvo odhalené
TASR

Záverečná reč Aleny Zsuzsovej v kauze Kuciak. Zdá sa, že toto je Lipšicov KONIEC. Bude onedlho baliť kufre a utekať zo Slovenska? Na adresu Daniela Lipšica povedala:

Čo sa týka Daniela Lipšica, je jediný z poškodených, aj keď on je len účelovo údajne poškodený, tak toho poznám a poznám ho aj osobne. Písali sme si cez facebook v období rokov 2011-2013, kým sa mi Peter Tóth & company nenabúral do profilu na facebooku a následne nezverejnil našu spoločnú komunikáciu.
Hneď, ako som si to uvedomila, zrušila som svoj facebook a odvtedy som žiaden nemala.
S Danielom Lipšicom som sa stretla aj osobne, a to nielen raz, aj na verejnosti, aj v súkromí.
Daniel Lipšic klame celé Slovensko a popiera že ma nepozná, ale ja mám na naše stretnutia dôkazy, ktoré čoskoro uzrú svetlo sveta a ukážu pravú tvár Daniela Lipšica ako aj to, ako nehorázne klamal nielen OČTK, senát, verejnosť, ale aj samotných poškodených Kuciakovcov a pani Zlatu Kušnírovú, keď ich obhajoval pred ženou s ktorou si písal, stretával sa, flirtoval a snažil sa fyzicky zblížiť nechutným spôsobom.

Tvrdil, že som zodpovedná za smrť ich detí a tváril sa že on so mnou nemá nič spoločné. No má. A aj s vraždou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej má spoločné viac, než si dokáže ktokoľvek predstaviť.
Aj keď veľká časť verejnosti prišla nato už aj sama, napriek enormnej snahe Lipšica ovplyvniť verejnú mienku, prostredníctvom médií a vybraných spriaznených novinárov, a odpútať pozornosť od seba vynášaním informácií zo spisov, už v prípravnom konaní a dodávaní ich médiám, z čoho ho mimochodom obvinil aj samotný dôveryhodný svedok Zoltán Andruskó vo svojej výpovedi, a vynášal informácie na iných politikov či verejne činných mužov, ktorí boli so mnou v kontakte, a pritom väčšina z nich, na rozdiel od Lipšica, sa so mnou nikdy nestretla a nikdy sa ma nedotkla.

Diskreditoval iných, ničil im kariéru a životy, aby zakryl vlastnú vinu, špinu a hriech.
Okrem súkromnej časti bola medzi nami aj obchodná časť, keď mi Daniel Lipšic na osobnom stretnutí ponúkal získať hlasy voličov pre stranu Nova za 5eur na južnom Slovensku, v predčasných voľbách do Národnej rady SR. V podstate mi ponúkol, aby som kupovala voličov pre jeho stranu za finančnú odmenu.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Nepomohla jej ani ochranka! Po oslavách nastalo PEKLO! Nahnevaný Slovák opľul Čaputovú: Prajem ti, aby si pocítila PEKLO a karmu ,ktorá Ťa dobehne...

Nepomohla jej ani ochranka! Po oslavách nastalo PEKLO! Nahnevaný Slovák opľul Čaputovú: Prajem ti, aby si pocítila PEKLO a karmu ,ktorá Ťa dobehne…

Rapper Majk Spirit spôsobil mediálne šialenstvo: "Svet sa rúti do TOTALITY! Ak máš svoj názor si nebezpečný človek, ktorý navádza ľudí..."

Rapper Majk Spirit spôsobil mediálne šialenstvo: „Svet sa rúti do TOTALITY! Ak máš svoj názor si nebezpečný človek, ktorý navádza ľudí…“