in

Balí kufre a UTEKÁ zo Slovenska!? Na viedenskej psychiatrii mu už pripravujú lôžko, hneď vedľa Igorovej cely…

Balí kufre a UTEKÁ zo Slovenska!? Na viedenskej psychiatrii mu už pripravujú lôžko, hneď vedľa Igorovej cely...

Bali kufre a uteká zo Slovenska!? Na viedenskej psychiatrii mu už pripravujú lôžko, hneď vedľa Igorovej cely…

Balí kufre a UTEKÁ zo Slovenska!? Na viedenskej psychiatrii mu už pripravujú lôžko, hneď vedľa Igorovej cely...
TASR

HEGER S MATOVIČOM VYRABOVALI VEREJNÉ FINANCIE A EŠTE SA TÝM CHVÁLIA

 

Heger sa už musel dočista zblázniť. Na viedenskej psychiatrii mu už pripravujú lôžko, hneď vedľa Igorovej cely.

1. Verejné financie sú v totálnom rozklade, verejný dlh stúpol o 10%, deficit je o minimálne 1% vyšší ako za nás a v absolútnych číslach je dlh vyšší o zhruba 20 miliárd eur.

2. A Heger sa vyrehlený postaví na tlačovku, že hurá, aj tak plníme maastrichtské kritériá. Pánabeka, veď tie sme plnili aj pred 20 rokmi! To je akože úspech?!

3. Za nás boli deficity okolo 1% a verejný dlh okolo 47% HDP. A vrieskali po nás, že – „prázdna špajza“. A že „grécka cesta“. A tak.

4. A títo pravičiarski tragédi zadlžili Slovensko na takmer 58% HDP a hrajú sa na fiškálnych hrdinov. A ešte sa oháňajú Eurostatom, že to je slovo Božie.

5. Ale keď ten istý Eurostat priniesol pred mesiacom správu, že Slovensko je kvôli Hegerovi a Matovičovi druhá najchudobnejšia krajina EÚ, tak sa hádzali o zem, že Eurostat má zlé čísla a Slováci sa vraj majú skvele.

6. Nehovoriac o tom, že tá ich dnešná alchýmia s číslami, ktorú Heger predvádzal na tlačovke, je len znôžka nezmyslov.

7. Vláda nehospodári lepšie. Vláda len využíva extrémne zdražovanie na vyšší výber daní – ľudia kvôli inflácii bezprecedentne chudobnejú a Heger si z toho pečie fešné číselká. On nie je fiškálny jastrab, on je fiškálna hyena.

8. A napriek tomu, že sa im do rozpočtu vďaka zdražovaniu sypú miliardy, oni nevedia priniesť ani také čísla, aké malo Slovensko nieže za nás (to sa nedá ani porovnať), ale dakedy v praveku za goriliakov od Dzurindu.

9. Zase sa ukázalo, že keď vládne ľavica, hospodári lepšie a napriek tomu pravičiari hysterčia. Ale keď vládne pravica, stačia im tri roky a rozvrátia verejné financie na rešeto. No pravicové médiá odrazu čušia.

10. OĽaNO so Saskou bezprecedentne zadĺžili Slovensko. A my odmietame filozofiu, že oni nech zadlžujú a my budeme potom samoúčelne šetriť. Kdeže!

11. Slovensko dnes potrebuje pomoc. Seniorom sa musia radikálne zvýšiť dôchodky, rodiny so zaslúžia reálnu pomoc, zamestnanci musia mať dramaticky vyššiu minimálnu mzdu.

12. Liberáli tu tri roky kašľali na ľudí a iba nakupovali testy a vakcíny, ktoré teraz hádžu do kanála. A samozrejme zbrane. Aby ich potom mohli posielať na Ukrajinu.

13. A teraz majú rozvrátené financie a v porovnaní s nami zvýšili dlh o desiatky miliárd. Ale hlavná vec, že otvárajú šampanské, že Maastricht. Heger to dal dnes na Fantozziho. Celé zle.

14. Najhoršie je na tom, že Heger už nikoho nezaujíma. Má výtlak zhruba ako Remišová, niekde na úrovni polotučného mlieka, o polroka sa vráti k predaju vodky. Ak neskončí na psychiatrii.

15. Skutočnú zodpovednosť nesie tá, ktorá túto fejkovú vládu drží pri živote – Čaputová. Za všetko môže ona a jej popletené Progresívne Slovensko. Oni zničili Slovensko.

Bezprecedentne zadlžili naše deti a zničili nám životy. Za to musia niesť zodpovednosť. Počujete, pani Čaputová?

Vyjadril sa opozičný poslanec Ľuboš Blaha.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
CENZÚRA v TA3 ho nezastavila! Uznávaný profesor Jeffrey Sachs bez servítky o USA a Ukrajine...

CENZÚRA v TA3 ho nezastavila! Uznávaný profesor Jeffrey Sachs bez servítky o USA a Ukrajine…

Ochranka bola prikrátka! Bývalý vojak napadol Naďa: MiGy sú náš majetok! Ty Plochonohý modroknižkár! Príživnický darmožráč!

Ochranka bola prikrátka! Bývalý vojak napadol Naďa: MiGy sú náš majetok! Ty Plochonohý modroknižkár! Príživnický darmožráč!